Wpis z mikrobloga

@aksal89: mnie jedynie rozwala że oni to chyba tak specjalnie zrobili xD bo przecież musiał to tester wyłapać i im powiedzieć o tym xD chyba że dorzucili tą drabinę po testach i nawet nie sprawdzali jej xD
  • Odpowiedz
jest trudniejszy w starej kopalni xD ten akurat był łatwy


@Jurigag: chodzi ogólnie o "postać", nie miejsce. Te w obozie też potrafiły mi napsuć krwi ;).
  • Odpowiedz
@biesy: w 2 dopiero w dodatku, na bagnach w Jarkendarze :) nawet ktoś w rozmowie wspomina, że prawie nie używa się już drabin od upadku bariery( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wsciekle_piesci_meza: Były mocno zbugowane, często się z nich spadało podczas wchodzenia, a czarnym punktem był moment wejścia na sam szczyt. Generalnie drabiny zabijały zazwyczaj w tej grze więcej razy niż jakikolwiek typ normalnego przeciwnika. XD
@aksal89: @biesy: Chyba przy wejściu do GD były ustawione drabiny na taki niby punkt obserwacyjny, wiem, bo przechodząc tędy dostałem PTSD z włażeniem na nie.
  • Odpowiedz
Chyba przy wejściu do GD były ustawione drabiny na taki niby punkt obserwacyjny, wiem, bo przechodząc tędy dostałem PTSD z włażeniem na nie.


@KK44: @aksal89: A przypadkiem do jaskini, tam gdzie siedziało tych dwóch typów, który z których jeden zaginął idąc po składniki na gulasz, nie wchodzio się po drabinie? W nocy kruka?
  • Odpowiedz
@aksal89: Dokładnie:
W Gothic II: Noc Kruka, gdy Bezimienny zabije pełzacze w jaskini w obozie bandytów w Jarkendarze, strażnik Garaz, patrząc na bryły złota mówi: Będziemy potrzebować drabiny, żeby dotrzeć do tego złota. Tylko że nikt nie korzysta z drabin od czasu upadku bariery… Szkoda.
  • Odpowiedz