Wpis z mikrobloga

Sprawdzał ktoś benchmark dla starszych urządzeń przed upgrade do ios 11.2.2? Spowalnia faktycznie starsze urządzenia czy po prostu kręcą sobie burzę? Mam 6 plus i właśnie wskoczyło mi powiadomienie o nowej wersji.

#ios #iphone6 #apple
  • 10
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_zielony: W 11.2 masa zmian, w 11.2.1 z grudnia były łatki odnośnie Meltdown, a teraz w 11.2.2 były łatki dotyczące Spectre. Z tego co widzę to największy szum odnośnie spowolnienia jest wokół 11.2.2. Chociaż ja tam spowolnienia nie odczułem, możliwe, że mam nową baterię bo telefon był kupiony w kwietniu 2017 jako odświeżony.

W każdym razie cieszę się, że działa jak należy ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
@Neurox: mam 5s kupionego w marcu tamtego roku. Zużycie baterii 4%, ios 11.2.2, telefon potrafi zawiesić się na aplikacji i ją całkiem wyłączyć lub zresetować się. Przed aktualizacją do ios11 nic takiego nie miało miejsca.
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: Równie dobrze mogli wykonać jeden test w normalnym trybie a drugi w trybie oszczędzania baterii, i gównoburza gotowa ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Stalker094: To jest akurat ta nowa funkcja wprowadzona chyba od ios 11 i faktycznie wydłuży to życie baterii. Pytanie czy przy w pełni naładowanym urządzeniu masz mniejsze osiągi niż przed aktualizacją
  • Odpowiedz
@Stalker094: Nowszy ios, więcej funkcji, więcej żre prądu. Myślę, że w tym przypadku dużego znaczenia nie ma czy ios czy android, na starszych urządzeniach tak już będzie z kolejnymi update. Gdybyś zrobił rollback to pewnie wróci żywotność baterii
  • Odpowiedz