Wpis z mikrobloga

Katarzyna Lubnauer w Radiu Zet: - Jesteśmy ugrupowaniem nowym i bardzo wielu posłów, nie mając doświadczeń w polityce, nie zdaje sobie sprawy, że nie głosują za danym projektem, tylko za skierowaniem go do komisji.

Po dwóch latach w parlamencie i po setkach głosowań ci ludzie wprost przyznają, że nie wiedzą, co tam właściwie robią. Nowa jakość w polityce.

#polityka #neuropa #bekazlewactwa
V.....o - Katarzyna Lubnauer w Radiu Zet: - Jesteśmy ugrupowaniem nowym i bardzo wiel...

źródło: comment_Hsp0dlC4oz1BfUggwNk9OqnQE9R4M0jh.jpg

Pobierz
  • 9
@bombastick: to raczej tragiczne, zwyczajnie staram się pomóc aby z braku podstawowej wiedzy o działaniu sejmu posłowie Nowoczesnej nie utrudniali jego funkcjonowania, bo potem się kończy tekstami w stylu - a bo on nie wiedział, że nie można gwałcić.
Jesteśmy ugrupowaniem nowym i bardzo wielu posłów, nie mając doświadczeń w polityce, nie zdaje sobie sprawy, że nie głosują za danym projektem, tylko za skierowaniem go do komisji.


@Venro: Czyli chcieliby skierować projekt do komisji dla ściemy ale myśleli że to głosowanie więc projektu nie przepuścili?
Czyli chcieliby skierować projekt do komisji dla ściemy ale myśleli że to głosowanie więc projektu nie przepuścili?


@Koryntiusz: W komisji mogą się zmienić szczegóły więc ktoś, to nie zgadza się z jakimś szczegółem może nie poperać aktualnego kształtu ustawy ale wciąż głosować za skierowaniem go do komisji.
@Venro
#!$%@?, chciałbym taką pracę gdzie przychodzę jako świeżak bez doświadczenia i na start dają mi kilkanaście tys. miesiecznie. Przez dwa lata nie uczę się niczego i jeszcze szef mnie broni przed milionami ludzi, że dopiero co przyszedłem i nie mogą za dużo ode mnie wymagać.

To chyba ten słynny rynek pracownika o którym ostatnio tak głośno