Wpis z mikrobloga

@vote_for_pedro:
Europejskie lewactwo nie chce zrozumieć, że zachowanie polaków w społeczeństwie jest ściśle uzależnione od tego, jaki procent populacji danego kraju stanowią!!!
I tak:
1-2% - egzotyczna mniejszość, która żyje własnym życiem i nikomu nie przeszkadza.
3-5% - mniejszość, która zaczyna być zauważalna na ulicach, poprzez hałasowanie i śmiecenie oraz domaganie się pomocy socjalnej.
6-10% - jak wyżej, tylko domagają się już pomocy socjalnej za pomocą demonstracji, często połączonych z niszczeniem
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro:
Polonizacja zaczyna się wtedy, gdy w danym kraju jest wystarczająca ilość polaków, aby poruszyć sprawę ich przywilejów.
Gdy politycznie poprawne, tolerancyjne i kulturalnie różnorodne społeczeństwa zgadzają się na żądania zapewnienia im przywilejów, wślizgują się również niektóre inne składniki.
Oto jak to funkcjonuje:
Dopóki populacja Polaków w danym kraju pozostaje w okolicy 2% i poniżej, będą oni uważani przez większość za miłującą pokój mniejszość, a nie jako zagrożenie dla innych obywateli
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: no coz, wystarczyło mi dwa miesiace w Holandii kilka lat temu na zarobku zeby to potwierdzic, nawet maja okreslenie na polakow "polska patologia" i niestety to prawda. A najgrosze co ci sie moze tam przytrafic to sasiedztwo "domku" z Polakami.. ja wiem że niby nei można wszystkich wrzaucać do jednego wora ale.. hm 90%?
  • Odpowiedz
W Holandii i UK od lat panuje polonofobia, neuropa pluje na Polaków, mimo iż większość osób którzy wyjechali to lewactwo


@Pouty: a konserwy pałują wiplera do Wildersa i Faraga, którzy tą polonofobię napędzają
poza tym większość, która wyjechała to chyba jednak sebki noszący odzież patriotyczną
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: Formułowanie oskarżeń pod adresem białasów, oskarżeń prawdziwych czy też nie, jest trendy i nie kłóci się z tamtejsza linią rządową. Ciekawe z jaką łatwością wypływają informacje o tym że ktoś się boi wyjść po zmroku w dzielnicy imigrantów z krajów islamskich... Łatwo manipulować szerokim obrazem kiedy fb, twitter, google opiły się lewackiego szaleju, a zachodnie rządy podobnie odjechały od realiów.
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: @wyindywidualizowanyentuzjasta:

Szkoda, że takie śmiecie z obywatelstwem polskim, które nie potrafią uszanować zwyczajów i kultury panujących za granicą w krajach zachodnich, psują opinię reszcie Polaków i Polsce.

Wyłapać patologię i odesłać do Polski. My już wiemy gdzie jest miejsce Sebixów.

Szczerze, to ja nie mam problemu z wytknięciem problemu. Spora część Polaków to ludzkie śmieci i tak też zasługują na traktowanie.

Ale ten miecz jest obosieczny.

Domagam się sprawiedliwego
  • Odpowiedz