Wpis z mikrobloga

XD 40 k ludzi oblecieli i zrobili ankietę ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yogmean:

W ankiecie przeprowadzonej na portalu gelderlander.nl aż 90 proc. mieszkańców ok. 40-tysięcznego Tiel stwierdziło

Ankieta internetowa... Czyli średnio wiarygodna rzecz :D Ale dalej jest napisane, że ludzie się skarżą do urzędu na polaków, więc to też nie takie kłamstwo, że robią tam syf.
  • Odpowiedz
@kovalzdw: w sumie to im się nie dziwię, jak tam pracowałem to co druga - trzecia osoba to ktoś z Polski. Warte zaznaczenia jest też to, że 80% procent ludzi z Polski, których tam spotkałem to takie typowe niziny społeczne (patola). Reszta to studenci, którzy przyjechali na wakacje do pracy.
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: a najlepsze jest to ze typowy polski imigrant na zachodzie jakby mógł to własnego rodaka za 10 ojro by sprzedał. Tak się śmiejemy z Ukraińców a w moim zakładzie pracy są jak rodzina, a Polacy na zachodzie to takie typowe sprzedajne kurły.
  • Odpowiedz
W Holandii i UK od lat panuje polonofobia, neuropa pluje na Polaków, mimo iż większość osób którzy wyjechali to lewactwo


@Pouty: jak to pluje na polaków? Nikt w neuropie nie pluje na polaków xD ale to jest właśnie różnica między jednymi a drugimi - jedni odwołują się do faktów i problemów, drudzy odbierają to osobiście na poziomie emocjonalnym
  • Odpowiedz
Neuropathy? Beka z prawakow, ok czyli imigrantow z bliskiego wschodu i południa też będzie można legitnie obsmarować? A czekaj, to hipokryzja neuropy, tutaj tylko Polaczków można #!$%@?:3
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: za artykułem:

Według szacunków władz w Tiel, ok. 10 proc. mieszkańców stanowią migranci zarobkowi. Większość z nich pochodzi z Polski, których do prowincji Geldria ściągają agencje pracy tymczasowej.

XDDDDD 90% nie chce polaków, pozostałe ~10% to polacy
  • Odpowiedz