Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z emisją spalin w swoim golfie IV 1.6. Nie przeszedł przeglądu (°° Szanowny pan diagnosta powiedział, że w ! #!$%@?. za dużo przekroczone te normy. (,) Pytałem już o wymianę katalizatora - 800 zł minimum. Powiedzcie mi czy te odczyty są dużo przekroczone i co z tym zrobić.
#mechanikasamochodowa #mechanika #diagnostyka #golf
Andrew1818 - Mirki mam problem z emisją spalin w swoim golfie IV 1.6. Nie przeszedł p...

źródło: comment_1wRhSptKThSEm6MLgaZf5T6Nr9k4laQL.jpg

Pobierz
  • 39
@Andrew1818 ale masz pecha, miałem dużo aut i w każdym przeszedłem przegląd a fury to same szroty. Nigdy nie podpinali mnie pod emisję spalin. Mogłeś jechać do jakiegoś Jasia na wieś i nie mieć problem z głowy
@fiszifiszi: Gość od przeglądu mówi, że wygląda jakby ktoś koło niego grzebał ( ) Wiesz może jakie są dopuszczalne wartości?
@Nitrovin: Niby mogłem jechać ale przynajmniej wiem, że coś jest nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
@granatowawolowina: Przepływomierz czyszczony niedawno i jest ok, świece i kable wymienione 3 miesiące temu (kable beru i świece irydowe).
Jednym słowem wielkie zdziwienie mnie
@motoinzyniere oczywoscie. Nie znaczy że to zrobi. Zaryzykuję stwierdzenie ze nawet obecnie praktycznie nikt nie bada spalin.

Dodatkowo: diagnosta ma prawo nie wykonywać badania spalin jeśli w aucie nie świeci się check engine.

@Andrew1818 dostałeś kartkę z negatywnym wynikiem badania?