Wpis z mikrobloga

Brał tu ktoś dłuższy czas beta ketony? jakieś mmc, cmc, hexeny itp.? Pytam, bo ostatnio chyba trochę z tym przesadzam. Różne rzeczy przez tyle lat w życiu próbowałem, jestem ogarnięty (jaasne, każdy ćpun tak mówi a później ląduje na śmietniku, wiem mordeczki) i o ile nie ma to zupełnie żadnego negatywnego wpływu na moje życie prywatne, towarzyskie i prace o tyle martwię się o zdrowie i możliwe długofalowe skutki uboczne. Wiem tylko, że beta ketony to chyba największe ścierwo. Ktoś może siedzi w temacie i podzieli się spostrzeżeniami?
#narkotykizawszespoko
  • 28
  • Odpowiedz
@Prawilny_Banan: odstaw to... Miałem takie podejście jak Ty,z czasem coraz częściej się jadło, aż w wyniku śmierci przyjaciela poplynalem tak ze jadłem 2g 3mmc dziennie... Do tej pory męczy mnie nerwica, depresja.Mam problemy ze zdrowiem,z zębami...
  • Odpowiedz
ja Wam powiem, ze prewencja skutkow ubocznych przy ciagach na jakichkolwiek stimach, zwlaszcza ndri, w postaci suplementow to ABSOLUTNA PODSTAWA DALSZYCH PODSTAW do tego aby odstawic niecierpiac tak bardzo jak inni z nawrotkami po kilku tygodniach, miesiacach i walka z samym soba (wziac i byc pi*da, czy wytrzymac i cierpiec?). Betaketony dzialaja jako inhibitory wychwytow zwrotnych, czyli blokuje sie mechanizm ktory wciaga "dzialajaca na efekt speeda" dopamine i noradrenaline spowrotem do synaps.
  • Odpowiedz
@suchezebra: dla mnie dawki poniżej 200

to też za mało, pisałem o normikach i ogólnie przyjętym dawkowaniu. Zresztą biorąc pod uwagę działanie mdma lepiej trochę więcej niż się #!$%@?ć że za


Kolego prosze nie mow tak. Wiesz jak jest z dragami?? dorzucic mozesz zawsze, ale przedawkujesz tylko raz.
  • Odpowiedz
@mrBigLebovsky: ciekawe to co piszesz o 5htp i dopaminię, bo brałem w zimę, żeby mieć mniejszą chandrę, ale po codziennym dawkowaniu przez parę tygodni czułem, że jest OK, ale jednocześnie miałem strasznie małą ochotę, żeby robić cokolwiek, za dużo zamulałem, ale nie czułem się z tym źle. Może to ta zablokowana dopa, spróbuję tryptofan (rym niezamierzony)
  • Odpowiedz