Wpis z mikrobloga

Przeoczyłam datę w tabelce i produkt majacy premierę w lutym prawie pojechał do klientów robiacych pre-ordery... na szczęście udało się to zatrzymać, ale jutro szef oczekuje wyjaśnienia jak to się stało. Pracuję w firmie 3 lata i nigdy nie zrobiłam takiego błędu ehhh. Szykuje się super dzień jutro ;_; dajcie jakieś pomysły co mu powiedzieć pls.

#zalesie #kiciochpyta #pracbaza #smutnazaba
  • 11
@alcest: załóżmy, że ktoś zamówił Iphone X i otrzymał go miesiac przed premiera... jak myślisz co się dzieje z osoba która do tego dopuściła?
@kyoko: Umówiłem Cię na wizytę jutro w Urzędzie Pracy, nie martw się, będzie dobrze. Słyszałem, że do Biedronki potrzebują. ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kyoko: nie wiem, może nagana, może reprymenda słowna, może poleci po pensji, ale ostatecznie klient nie otrzymał tego "załóżmy ajfona X", a Ty nie miałaś wcześniej takich wykroczeń, więc...
@kyoko: jak do tej pory pracowałaś bez zastrzeżeń i masz ogólnie dobrą opinię w firmie to skończy się co najwyżej na srogim opierd.... od szefa. Reszta będzie zależeć od wysokości straty na jaką byś naraziła firmę tą pomyłką.
@kyoko: Jakiś mirek pracujący za granicą fajnie opisał mentalność przełożonych. W Polsce często jest tak, że sukcesy odnosi firma, a błędy robią jednostki. Tam wyjaśnili mu, że za błędy też odpowiadamy wspólnie. Powtarzaj sobie jak mantrę, że swoją wartość udowodniłaś pracując rzetelnie 3 lata, a przeoczenie jest ludzką rzeczą. Poza tym może to dobry pomysł na wprowadzenie większych zabezpieczeń w systemie właśnie przed taką pomyłką. Może dzięki Twojej pomyłce uda się