Wpis z mikrobloga

@maniek_g: nie wiem jak selekcjonujesz mecze które grasz live. Ja na przykład gram głównie mecze gdzie grają drużyny: czeskie, szwajcarskie, holenderskie czy słowackie. Tam z reguły pada wiele bramek, często w ciemno można grać over 1,5 w pierwszej połowie. Mi zeszły styczeń przyniósł prawie 10k profitu.
@PrzypadkowyNick ja roznie, teraz mi #!$%@? mecz genk, ktore zazwyczaj strzela duzo bramek, przegrywali 0:2 do przerwy, to zagralem o3.5 do konca i lipa. Ale tez najbardziej lubie o1.5 do przerwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@maniek_g: zapomniałem że w grudniu zlimitowałem sobie konto i nawet wplacić kasy nie mogę xD a na zdjęcie limitów trzeba czekać tydzień. Uni może nie jest tak dobry w ofercie live jak bet365 ale akurat te mecze na których mi zależało były ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czekam na zdjęcie limitów i przechodzę z grą live na uni.
@maniek_g: Gratki ( ͜͡ʖ ͡€) Uni mnie nie zlimitował tylko ja sam sobie limit zrobiłem xD o którym zupełnie zapomniałem. A co do gry to tylko live to single i ako (2-3 typy), a stawka proporcjonalnie zwiększana wraz ze wzrostem kasy na koncie.