Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: @pieczarrra: nie o to chodzi, że to mnie razi, bo sama sytuacja ciekawa i warta nagłośnienia, ale można to zrobić w normalny sposób ograniczając się do 2-3 wątków: rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia, niż tworzenia dla każdego fun faktu osobnego wykopaliska, nie?
  • Odpowiedz
ale można to zrobić w normalny sposób ograniczając się do 2-3 wątków: rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia, niż tworzenia dla każdego fun faktu osobnego wykopaliska, nie?


@2phonepiotrus: niby tak, ale k---a nie do końca ;p
co chwilę ktoś przychodzi i pyta o tl;dr bo przegapił, a tak jest zabawniej. Przeciez w całym tym zamieszaniu chodzi głównie o zamieszanie. Sam w tym nie biorę udziału raczej, ale popcorn lubię.
  • Odpowiedz
wrzuć na czarno


@jack-lumberjack: mnie na początku bawiło i sama sprawa jest ciekawa ale teraz już się robi to nudne jak dodawane są znaleziska że jakiś portal poinformował o tym. Z jednej strony dodałbym na czarno bo mnie to już w-----a ale z drugiej strony jestem ciekawy jak temat się skończy...
  • Odpowiedz
Z jednej strony dodałbym na czarno bo mnie to już w-----a ale z drugiej strony jestem ciekawy jak temat się skończy...


@m4kb0l: A widzisz, pojawiło się nowe znalezisko (już na głównej), w którym można przeczytać, że Karpatka robi nowe rozdanie. Pokasowali opinie, odnowili fanpejdżyk i palą Jana, że wszystko ok. XD
Gardzę takim zachowaniem i uważam, że trzeba takie coś nagłaśniać ile wlezie. Naszą bronią jest weaponised autism :D
  • Odpowiedz