Wpis z mikrobloga

Mireczki z #kryptowaluty i #bitcoin - z których giełd korzystacie? Byłem na bittrexie to się zaczęły cuda z hamerykańskim prawem tam- przeniosłem do binance i nie można tam handlować całymi kwotami(zawsze, ale to zawsze zostaje dust)- jest coś lepszego? Zależy mi na sporej ilości altcoinów
  • 12
  • Odpowiedz
ale to zawsze zostaje dust


@mrbox: ale przecież to się nie sumuje, jak kilka transakcji zrobisz to i tak maksymalnie zostanie Ci na walucie to, co po przecinku...
  • Odpowiedz
@bourbonkid: @yourij: większość != całość - zawsze coś zostaje- nie są to wielkie kwoty, ale wolę widzieć same zera tam gdzie nic nie mam, a nie jakieś 0.0000123CBLC ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@m___w: to wiem- wiem też, że mówią, że pracują od miesięcy- i jeśli ich backend nie był pisany przez gimnazjalistę to powinna to być kwestia kilku tygodni z testami i poprawkami ;)
  • Odpowiedz
większość != całość


@mrbox: no ok... obecnie "najdroższą" walutą z dustem mam LTC...

jakieś 2 złote w przeliczeniu na nasze mam "zamrożone" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

serio ?
  • Odpowiedz
@yourij: serio- nie chodzi nawet o kwotę(chociaż 1€ tu, 2€ tam i tak się zbiera kilkanaście €) ile o zasadę- jak chcę się pozbyć czegoś, to nie chcę mieć niczego, a nie końcówek. Ciebie może to nie razić, mnie razi bo dowodzi tylko pazerności lub niekompetencji właścicieli giełdy- stąd pytanie o inny exchange
  • Odpowiedz
@Mokatte: na ten moment to jest jedyne wyjście, wiem- tak jak zamiana większości dustu na BNB. No nic, na razie w takim razie będę się męczył tam- na Kuc-coin na razie się nie rejestruję, ale będę pamiętał o refie od Ciebie w razie czego ;)
  • Odpowiedz