Wpis z mikrobloga

@lastro: dzisiaj przeszukałem z 10 ofert z pierwszej strony google i zazwyczaj "siłownia" to 40 maszyn + 2 ławeczki na klatę albo 16 rowerów, maszyna smitha i hantle. Dlatego piszę tutaj z nadzieją, że ktoś poleci coś mniej znanego i wartego uwagi.
@czortez: byłem zobaczyć, opłaca się umowa na rok, bo inaczej to 100 zł miesięcznie + 100zł wpisowe, a przez wakacje nie będę mieszkał w Szczecinie więc nie chcę tak długiej umowy :/
@foxminator2000: czytałem o tym Buldim na SFD i trochę się przeraziłem. To chyba jakaś typowa kuźnia charakteru i podobno non stop dużo ludzi
@sogen: nie klikam w takie tinyurle
@reborn: chodziłem 3 miesiące, są tylko dwa
@Gemelo: masz całkowitą rację, choć z mojego doświadczenia dwa stanowiska, to i tak dwa razy więcej niż kilka innych miejsc, w których byłem (FitTown, Universum, Calypso). Do tego w Fitness Poincie nikt nie dba o porządek, przychodzisz rano, a tu wszystko w magnezji, sztangi 100kg+ na stanowiskach - przychodzi taka drobna dziewucha, i o ile ktoś jej nie pomoże, to musi najpierw to wszystko sama ściągnąć.

Na Nowej Cukrowni otwierają siłownię
@Gemelo: Nie, autem jadę :D wybacz. O, chyba nawet cenę zawyzylem. Jak studiujesz to spoko jest też karta beactive, często promocje są (np 6 msc za 289 zł) i z tą kartą do uniwersum