Wpis z mikrobloga

#youtube #polskiyoutube #gonciarz #stulejacontent i trochę #heheszki

Od ponad roku nie oglądam Gonciarza. Czy on i ta Kasia są już oficjalnie razem? Czy dalej pomija każde pytanie odnośnie tej kwestii? XD

Jak on z nią nie jest i ogląda jej prześwitujące cycki, to niezły festiwal #!$%@? tam trwa xD przecież jego musi tam od środka #!$%@?ć. Oni tak do siebie pasują, ze to praktycznie jego sobowtór (wiem, że jest tutaj teoria, która to potwierdza xD)

W ogóle jeśli oni są razem, a dalej tego nie przyznali, to wyobraźcie sobie, że kręcicie kamerą co robicie większość dnia i nie możecie nawet złapać za rękę swojej dziewczyny, nie mówiąc o pocałowaniu, bo internet zobaczy xD nie wiem czego się boją, zrozumiałbym jakby miał dziewczynę, która nie chce być na filmach, ale no co tu się #!$%@?, to ja nawet nie xD
JEST-SUPER - #youtube #polskiyoutube #gonciarz #stulejacontent i trochę #heheszki

...

źródło: comment_nGmMq7lDd7jVtXWLy4nozwVJfy6c3liM.jpg

Pobierz
  • 8
Czy on i ta Kasia są już oficjalnie razem?


@JEST-SUPER: Już? Przecież widać po nich, że to przyjaźń. Nie rozumiem, czemu się tak tym fascynujecie, rozumiem, że dla was to niemożliwe, a każdą przyjaciółkę trzeba zaruchać?

jego musi tam od środka #!$%@?ć

A czemu? Rozumiem, że masz zbyt wysokie libido, ale czemu ekstrapolujesz to na każdego? A może Krzysztof jest aseksualny albo i gejem? I co? I ch**.