Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszyscy sie smieja z #logikarozowychpaskow, ale co powiecie na to.

Niebieski mi dawał wprost do zrozumienia, ze jest napalony. No a ja ze potem.
A potem chcialam mu zrobić żart i wlazłam pod kordełkę, że niby śpię. No plan był taki, że pójdzie pod prysznic, wróci a ja hyc go zaskocze że nie spie i będą #seksy #sexy #s-x.
No to wrocil, ja hyc, a on burczy ze juz nie chce i poszedł spać.
A ja zostałam napalona.

Co tu się odwala? Najpierw taki napalony. Ochotę robi. A potem nie chce.

Eh #logikaniebieskichpaskow.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nawet nie wyobrażasz sobie jak takie zachowanie zniechęca. Jakby doszło do czegoś to facet odbiera to tak jakby tylko jemu s--s sprawiał przyjemność, ja się tak nie bawię i źle z tym czuję zwykle i pewnie ten koleś też tak ma :)
  • Odpowiedz
Co tu się odwala? Najpierw taki napalony. Ochotę robi. A potem nie chce.


@AnonimoweMirkoWyznania: Podejrzewam, ze po raz kolejny pokazal Ci, ze reglamentowanie seksu nie jest najlepszym pomyslem. Tak to juz jest w wielu polskich domach, ze timing, ilosc i czestotliwosc stosunkow reguluja kobiety. Tak, jakby to byl jednostronny akt, gdzie mezczyzna, za zgoda kobiety i z wielka laskawoscia otrzymuje dostep do pieroga. Zazwyczaj w formie zaplaty, lub przedplaty za
  • Odpowiedz
Dobra, nie słuchaj ich jakoś bardzo, trochę średnio się facet czuje, jak jest napalony, ale nie, nie, rzeczywiście w-----a, ale nie zawsze się trzeba zgrać. Po prostu z jego strony potem było to samo, odechcialo mu się. Nie przejmuj się, tylko niech #seksy #s--s #s-x będzie potem z rana, będzie fajnie
  • Odpowiedz