Wpis z mikrobloga

@4d1n: no i ostatnie możliwe okazje by Łuba mógł pobronić, ale mimo wszystko z Bytomiem, gdzie od 2 miesięcy nie płacą , nie wygląda najlepiej niezależnie od podejścia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@alienv a ja się akurat cieszę z tej porażki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@4d1n nie tak jeden pies. Lepiej mieć 2 miejsce i zagrać z kimś z pary Gdańsk/Opole, niż trafić na Oświęcim, czy Podhale
  • Odpowiedz
@GuziQ: Jakoś wolę Oświęcim od Gdańska. Rok temu mieliśmy Unia/Podhale i się dobrze skończyło. Jak chce się wygrać MP, to nawet układ Katowice/Tychy przed finałem nie powinien przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@4d1n: niby tak... ale teraz Unia mocno wróciła do gry, co pokazuje, że ograli Cracovię, Katowice, czy też JKH. Pod wodzą nowego trenera rozkwita powoli też Podhale - i tutaj z Odrobnym na bramce może już nie być tak łatwo. Zgodzę się, że trzeba wygrywać ze wszystkimi, ale w 1/4 finału lepiej trafić jak najłatwiej.
@xstempolx: dokładnie tak.
  • Odpowiedz
@GuziQ: Choć jak się popatrzeć na ewentualne drogi do finału, to w przypadku Cracovii mamy Unię/Katowice, a Tyszanie trafią na Orlik/JKH. Mała różnica.

@xstempolx: Z Unią, z Automatyką, z Orlikiem, czyli najbezpieczniejszą opcją jest czwarte miejsce i Podhale.
  • Odpowiedz
@4d1n: tu się zgodzę, bo mimo, że jestem kibicem Podhala to jednak całkowicie sobie z Cracovią nie radzimy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale Play Off to całkiem inne czasy, tak samo pokazał to Podhale w 2010, czy też Tychy ostatnio, którzy z Podhalem też większość spotkania przegrywali.
  • Odpowiedz