Wpis z mikrobloga

@BaKuMMz: A w ktorym miejscu bedziesz?
Ale ogółem mówiąc przy płazy bedzie pełno murzynów czy jak ktos woli Afroamerykanów sprzedających zegarki/okulary „oryginalne” i jak bedziesz szedł obok nich to sami podejdą i zagadają o temat.
W najbardziej popularnych miejscach cene zaczynaja od 20€,kończąc negocjacje mozesz uzyskać cene 7-10euro,w mniej popularnych miejscach około 5-8€
@BaKuMMz: darknet to protip, zawsze jak gdzies jezdze w miejscowki popularne turystycznie to korzystam z marketow

a akurat na teneryfie i w calej hiszpanii dzialaja CSC (cannabis social club), weed bardzo latwo ogarnac pytajac ktoregos z localsow obok stowarzyszenia, jak bylem na teneryfie to localsi tez podchodzili na plazy i pytali czy nie chce palonka ale od nich nie polecam brac, slaba jakosc
@kubaa96: bede na #!$%@? na południu wyspy czyli La Listada. Gdzies czytałem że łatwiej ogarnąć na południowych kurortach ale drożej

@c17h20n2s: no słyszałem że popularny u ulicznych handlarzy króluje hasz z Maroka ktory jest średni (co mnie zdziwiło)
@BaKuMMz: bo to gowno hasz, ale jak chcesz prawdziwy zajebisty hasz z Maroko to tez tam dostaniesz, polecam 100x bardziej niz weed jak bedziecie smigac na tripa jakiegos

na poludniu nie ma ZADNEGO problemu z ogarnieciem baksu, podejdz do jakiejs mlodszej osoby z klasy sredniej to 3 na 4 osoby ci doradza gdzie i najlepiej :) osobiscie wydaje mi sie ze na samej teneryfie odsetek dziewczyn palacych jest wiekszy niz gdziekolwiek
@BaKuMMz: masz racje na południu najłatwiej załatwić,moim zdaniem warto sie przejechać do playa de las americas... najlepsze plaże,sztucznie usypane,dziewczyny opalają sie w topless to co dla przegrywow i dość dobry tenat tylko w najdroższej cenie 7-10€ po utargowaniu