Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie że tag #ico jest tak nieużywany. Na walutach z topu jak najbardziej pod koniec roku można zarobić, ale #!$%@? czy monero jest lepsze od Neo, a czy Neo od liska a może Dasha jest bezcelowe i szkoda czasu na rozkminianie tego, pod koniec roku każde coś zarobi, jedno troche wiecej drugie troche mniej. Dużo lepiej poświęcić ten czas na wyszukiwanie dobrych ico które czasem stracą, a czasem zrobią nam 20-50x wzrostu. I nie mówcie mi że ico to w większości scam bo każdy to wie, ale bardzo łatwo ten scam zlokalizować i odrzucić. Patrzę sobie na ico które na mirko były polecane pare miesięcy wstecz i na prawdę można było na wielu zrobić dobre siano, nawet jeśli niektóre nie wypaliły.
#kryptowaluty
  • 13
@johntucker: ICO trzeba sie interesowac zanim wejdą na giełdę. I zazwyczaj pierwsza giełda na jaką wchodzą to jest jakaś mniejsza, ale różnie bywa, wczoraj np appcoins weszło na binance. No najważniejszy jest research, temu szkoda że tak mało mirki się wymieniają swoimi typami bo zawsze coś ciekawego może się trafić.
@RuraPCV: jak ktoś wszedł w takie appc za 0.1$ czy nawet 0.3$ a na giełdzie wystartowało za 4$ to zarobił sporo, ale równie dobrze mógł wejść w coś co nigdy nie wystartowało
@RuraPCV: ja mogę polecić to: https://bitconnectx.co/
nie ma tam jeszcze nic na stronie ale jest to ICO bitconnext.co, firmy której możesz pożyczyć hajs a oni Ci wypłacają procent. ( sam mam tam torchę włożone i już jestem jakieś 50% na + )
Ale nie o to chodzi. Ich pierwszy token startował z kilku centów a teraz jest po 400$ i z tego co widziałem większość ICO opierających się na "pożyczaniu" pieniędzy