Wpis z mikrobloga

#afera #moderacja #4konserwy #bekazlewactwa

Dlaczego moderacja usuwa mój wpis z mikrobloga, który miał ponad 400 plusów?

https://www.wykop.pl/wpis/29183027/jak-wyglada-cenzura-i-lewicowa-tolerancja-w-prakty/

Ton dyskusji był kulturalny i na poziomie. Ktoś z @moderacja może mi to, bardzo proszę, wyjaśnić?

Pisałem w nim :

Jak wygląda cenzura i lewicowa tolerancja w praktyce? Znany nosiciel tej ideologii @artpop założył wątek w którym wypowiedziałem się sensownym komentarzem. Dostałem sporo więcej plusów od niego co spowodowało usunięciem usunięciem mojej wypowiedzi. Przykład tolerancji tutaj:

Mój oryginalny komentarz:

W każdym większym mieście w Polsce działa otwarcie min kilka klubów gejowskich. Geje, lesbijki, ludzie z urojeniami co do pozostałych kilkudziesięciu płci sobie tam chodzą, tańczą, piją, dymają się. Publiczne ogłoszenia i eventy na facebooku. Przed klubami się całują i obściskują. Widuję takie sytuacje często w moim mieście.

Np HAH w Poznaniu czy kilka innych lokali. Centrum miasta, tłumy przechodzą obok. Nigdy tu nie doszło do żadnego napadu na taki lokal, nie słyszałem żeby pobito ludzi, a jeśli były jakieś awantury to pewnie jak to po pijaku w każdej knajpie między pijącymi. W przeciwieństwie np do gejowskiego klubu w USA gdzie Muzułmanin wystrzelał połowę klubowiczów, jest u nas całkiem bezpiecznie.

Bardzo się znajomi z zagranicy dziwią kiedy chodzimy po mieście i im to pokazuję, bo myśleli że Polska to jakiś nietolerancyjny kraj w którym gejów się prześladuje. Tak przynajmniej czytali w zachodniej prasie.. w końcu nasz kraj to krwawa i nietolerancyjna dyktatura. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wołam plusujących usunięty komentarz:

przesympatycznypan - #afera #moderacja #4konserwy #bekazlewactwa

Dlaczego moderacj...

źródło: comment_fg5bdXWFGbzLcaDoDCRtwacF9oJO6mAJ.gif

Pobierz
  • 117