Wpis z mikrobloga

#afera #moderacja #4konserwy #bekazlewactwa

Dlaczego moderacja usuwa mój wpis z mikrobloga, który miał ponad 400 plusów?

https://www.wykop.pl/wpis/29183027/jak-wyglada-cenzura-i-lewicowa-tolerancja-w-prakty/

Ton dyskusji był kulturalny i na poziomie. Ktoś z @moderacja może mi to, bardzo proszę, wyjaśnić?

Pisałem w nim :

Jak wygląda cenzura i lewicowa tolerancja w praktyce? Znany nosiciel tej ideologii @artpop założył wątek w którym wypowiedziałem się sensownym komentarzem. Dostałem sporo więcej plusów od niego co spowodowało usunięciem usunięciem mojej wypowiedzi. Przykład tolerancji tutaj:

Mój oryginalny komentarz:

W każdym większym mieście w Polsce działa otwarcie min kilka klubów gejowskich. Geje, lesbijki, ludzie z urojeniami co do pozostałych kilkudziesięciu płci sobie tam chodzą, tańczą, piją, dymają się. Publiczne ogłoszenia i eventy na facebooku. Przed klubami się całują i obściskują. Widuję takie sytuacje często w moim mieście.

Np HAH w Poznaniu czy kilka innych lokali. Centrum miasta, tłumy przechodzą obok. Nigdy tu nie doszło do żadnego napadu na taki lokal, nie słyszałem żeby pobito ludzi, a jeśli były jakieś awantury to pewnie jak to po pijaku w każdej knajpie między pijącymi. W przeciwieństwie np do gejowskiego klubu w USA gdzie Muzułmanin wystrzelał połowę klubowiczów, jest u nas całkiem bezpiecznie.

Bardzo się znajomi z zagranicy dziwią kiedy chodzimy po mieście i im to pokazuję, bo myśleli że Polska to jakiś nietolerancyjny kraj w którym gejów się prześladuje. Tak przynajmniej czytali w zachodniej prasie.. w końcu nasz kraj to krwawa i nietolerancyjna dyktatura. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wołam plusujących usunięty komentarz:

przesympatycznypan - #afera #moderacja #4konserwy #bekazlewactwa

Dlaczego moderacj...

źródło: comment_fg5bdXWFGbzLcaDoDCRtwacF9oJO6mAJ.gif

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@driver93: @dluto: treści spod tego tagu usuwamy tylko wtedy gdy bezpośrednio obrażają użytkowników serwisu, a obrażani użytkownicy treść zgłoszą. Wasze zgłoszenia są bez sensu, bo raz dokładają nam dodatkowej pracy, a dwa siła Waszych zgłoszeń spadnie i Wasze kolejne zgłoszenia będą trafiać na koniec listy zgłoszeń które trafiają do moderatorów.
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: Nie jesteś pewien? Wyżej sugerujesz, że kasowanie postów we własnym wpisie przez jakiegoś bezsilnie wściekłego lewaka jest przykładem cenzury i lewackiej tolerancji. No to jeśli prawicowiec popełni przestępstwo to chyba będzie przykład prawackiej przestępczości?
Ja akurat uważam, że oba przypadki to debilne dorabianie ideologii do prostych spraw, ponieważ jednostka wystawia świadectwo wyłącznie sama sobie, a nie całemu światopoglądowi który akurat podziela, ale ciekaw jestem twojego toku rozumowania (a nie
  • Odpowiedz
@Elaviart: Piszę że nie jestem pewien, bo to nie jest rozmowa na ten wątek. Ten wątek jest poświęcony moderacji i sprawie usunięcia mojego tematu. Jeśli chcesz dyskutować o tym załóż swój wpis na mikroblogu zawołaj mnie, nie poruszaj tego tutaj proszę.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Bo nie chcę żeby poboczne wątki odwracały uwagę od głównego tematu - zachowań moderacji wobec użytkowników. Załóż proszę osobny wątek, jestem chętny żeby tam porozmawiać na ten temat jeśli masz na to ochotę. Tu nie pisz bo będę kasował wpisy, ostrzegam.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Ostrzegałem cię, więc kasuję teraz twoje wpisy. Chętnie na ten temat porozmawiam w osobnym wątku. Załóż go proszę mikro i zawołaj, jestem otwarty na rozmowę. Nie tu, bo w tym wątku głównym tematem jest zachowanie moderacji wobec użytkowników.
  • Odpowiedz