Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W zeszłym roku organizowałem kumplowi wieczór kawalerski. Zrobiliśmy składkę po 150 zł, była wóda, limuzyna XDD tańcząca dupa w limuzynie i jeszcze więcej wódy. Aha, no i jeszcze prezent pamiątkowy i jeszcze więcej wódy w klubie, gdzie mieliśmy stolik. A dzisiaj się dowiaduję, że innemu kumplowi ktoś tam organizuje i wyskoczył ze składką po 300 pln XDDDDD kurła serio? Nagle zmieniły się standardy? Jaka składka według was jest ok i dlaczego? Pytam bo w lipcu będę innemu kumplowi organizować i sprawa dała mi do myślenia XD może teraz wóda jest passe i powinno być kilo mefedronu? XD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz
źródło: comment_HytG1vLlaOmYSpIN2WI9eYUPfl34nKWg.jpg

Składka na kawalerski lub panieński którą jestem w stanie zapłacić to

  • do 50 zł 8.8% (15)
  • do 100 zł 9.4% (16)
  • do 150 zł 24.1% (41)
  • do 200 zł 17.1% (29)
  • do 250 zł 1.8% (3)
  • do 300 zł 4.1% (7)
  • no limit jak się bawić to się bawić XDD 34.7% (59)

Oddanych głosów: 170

  • 13
@czar_Pekla: ostatni kawalerski na jakim byłem i jak na razie to jedyny. Cenowo wyszło cóż ... Powyżej 100zl. ASG w starym opuszczonym szpitalu z kilkoma piwkami, potem powrót ogarnięcie się (kilka piwek dalej poszlo), do restauracji zjeść coś i wódkę wypić a potem do klubów i dalej alko. Zrzutka była taka
ASG dzielimy na wszystkich bez gwiazdy
Wyszło po 20zl o ile dobrze pamiętam
Na piwka po 25zl
Restauracja każdy za
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawa jest prosta jak drut.bierzesz wynajmujesz apartament a nastepnie zalatwiasz dwie panny do lesby show.w takiej sytuacji Twoje 150 zł mozesz sobie w tylek wsadzić.Jeśli ktoś wychodzi poza ramy plebsu to potrzebuje kasy na zorganizowanie czegoś fajnego.