Wpis z mikrobloga

Na #dobranoc kupiłem sobie #perfumy .
Spełniam to, co zamierzałem kupić od dawna i będzie długo wyczekiwana śliwka i....w ramach wyjścia ze strefy komfortu, na przełamanie siebie - słodki orient.
Jak Wy robicie różowe, że po zakupach macie lepszy humor to ja nie wiem, ale zazdroszczę.
  • 7
  • Odpowiedz
@orbitas: Lalique Hommage a L'Homme oraz Rasasi Daarej.
@prezess123123: Prawda, nie ma dużo zapachów z nutami śliwki (w dodatku suszonej), dlatego tym bardziej warto zakupić Lalique.
@HansLanda88: Dokładnie. Nie znam tego Serge Lutens, ale umiejętność noszenie takich zapachów jest wbrew pozorom bardzo ważna.

Teraz Was wszystkich zaskoczę - kupione w ciemno.
Znam Wasze opinie na temat kupowania perfum w ciemno, więc nie piszcie mi, że nie kupuje się perfum w ciemno tylko próbki, testuje w perfumeriach itp. (Czekam na
  • Odpowiedz
@dradziak: no co Ty, jaki znowu pocisk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja kupę zapachów kupuję w ciemno, szczególnie tych trudnodostępnych lub wycofanych, bo wiem że w najgorszym wypadku sprzedam za tyle samo co kupiłam. Z ostatnio nabytych 5 flakonów znałam tylko jeden zapach.
Zresztą "zawsze testuj przed zakupem" to wspaniała rada, ale dla świeżaków w temacie, sam pewnie wiesz jakie zapachy są w topce jeśli chodzi
  • Odpowiedz
  • 2
@pinkquartz Oj, z tym pociskiem to było takie oczko puszczone w Twoją stronę, bo doceniam i szanuję Twoją wiedzę, doświadczenie i zapał który masz, w szczególności do uświadamiania ludzi odnośnie całej otoczki związanej z perfumami (ʘʘ) Zgadzam się w stu procentach z Tobą, a arabski kolega najwyżej pójdzie dla mojej mamy, ona lubi słodziaki :) Jutro będzie przesyłka, to po testach nadgarstkowych i globalnych coś więcej postaram
  • Odpowiedz