Wpis z mikrobloga

No chyba kogoś tam zdrowo pogrzało. Przecież są open kwalifikację w, których mogą wziąć udział jak każda drużyna.
Mistrzostwo w wykonaniu tej drużynki. To tak jakby drużyna podwórkowa wygrała z petardą sosnowiec i stwierdziła, że skoro teraz wygrali to jutro elclasico z barceloną XD

#csgo #esport #iem2018 #intelextrememasters
Pobierz wonsztibijski - No chyba kogoś tam zdrowo pogrzało. Przecież są open kwalifikację w, ...
źródło: comment_6r1P01Pm1moPnvObCIKeodaMYpoOXdbB.jpg
  • 15
@wonsztibijski: jak dla mnie to strasznie żenujące, że nawołują ludzi do spamu ESLa z nadzieją, że to coś da.. spec od prowadzenia pr w necie chyba by im się przydał to po 1sze, a po 2.. ta drużyna istnieje raptem pół roku, wygrali jeden "poważniejszy" turniej i już by chieli być w topce czołowych zespołów świata? Ktoś chyba tu liczy na szybki zarobek i zamiast popracować ciężko by wyrobić sobie markę,
@plu5: @Marcines: ja z chęcią zobaczę, jakie zespoły dostaną zaproszenie i czy obecnie są wyżej, czy niżej niż AGO. Z drugiej strony to turniej organizowany w Polsce, więc do zamkniętych kwalifikacji jakiś polski zespół powinien dostać zaproszenie.
@GuziQ: a gdzie AGO na scenie międzynarodowej jest obecnie? Bez przesady, to są jeszcze świeżaki, nie osiągnieli niczego szczególnego w 2017. Niech robią dalej swoje, a pokazują że potrafią dobrego CSa, to będą zbierać żniwa za rok-dwa.. jak są dobrzy, to sobie poradzą ;)
@GuziQ: no przeciez jest VP ;] a poza tym, jak AGO bedzie grac takiego cs jak wczoraj, to kwalifikacje bedą dla nich pestką i będą grać na IEMie
@plu5: nie oszukujmy się kwalifikacje są bardzo ciężkie do przejścia (szczególnie mając bardzo długo format BO1). Dalej sam uważam, że w formie z roku 2017, gdyby nie status Legend to VP nie dostałoby się na Majora, tak samo jak AGO (jednak w strefie europejskiej jest bardzo duży przesiew).
Jest to młoda aspirująca organizacja, która jeżeli nie będzie zmieniać składu jak rękawiczki może zabrnąć daleko, a nawet w tym roku przeskoczyć w
@GuziQ: no i właśnie o tym piszę, niech grają, niech się rozwijają.. istnieją dopiero pół roku, wątpie by na tak prestiżowy turniej jakim jest IEM zapraszano tak młode drużyny, które nie mają wcale jakiś imponujących osiągnięć na arenie miedzynarodowej.. jest tylko 16 slotów na turniej, a topowych drużyn na świecie jest sporo, tu nie ma taryfy ulgowej dla gospodarzy, trzeba sobie zasłużyć, Virtusi też nie stali by się legendarnym teamem jakby
@plu5 ja nie mówię że nie. Ale też VP miało łatwą drogę do fazy grupowej. Cieszmy się że są i jedni i drudzy.
Ale chyba w gwoli sprostowania, AGO nie chce zaproszenia na IEMa, co też bym uważał za głupie, tylko do zamkniętych kwalifikacji.
@GuziQ: wlasnie ogladam stream paszy na twitchu, i odniósł się do tego posta AGO na fejsie oraz do tego co pisał Gruby, że AGO przegoni VP :D nie jestem w stanie tego powtorzyc, bo pasza jest dość oryginalny w swoim sposobie bycia, ale na pewno beda z tego shoty - polecam :) a wracając.. zgadza się, prosili o kwalifikacje, źle się wyraziłem, ale o to mi chodziło ;] kibicuje AGO, ale
@plu5 porównywanie AGO i VP, to tak samo jak porównywać Małysza do Stocha ( ͡º ͜ʖ͡º) ani teraz, ani w przyszłości ciężko będzie to robić z powodu czasu i zmieniającej się sceny. Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)