Wpis z mikrobloga

#domzpapieru #netflix
Odradzam wszystkim oglądanie tego serialu, jest niesamowicie idiotyczny.
Jeżeli ktoś z was oglądał kiedyś Prison Break (jako prawilne 4 sezony) to poczuje się tak samo. "Dom z papieru" zaczyna się zajebiście i pomysłowo (1 sezonPB) by po kilku odcinkach spaść na bardzo fajny (2BP) następnie na słaby (3BP) a zakończyć jako '#!$%@?, nie wierzę w to co widzę" (4BP). Scenarzyści muszą mieć widzów za idiotów, poziom absurdów i deus ex machina rośnie lawinowo i nie nadążałem przecierać oczu ze zdumienia. Gdzieś tak od 8 odcinka pomyślałem, że dociągnę to do końca bo jestem ciekaw zakończenia. Niestety, zakończenia nie ma bo producenci stwierdzili, że widzowie to jednak idioci skoro dotarli do końca sezonu i porobią ich w #!$%@? jeszcze przez Bóg wie ile sezonów.
Więcej nie napiszę bo musiałbym spoilerować ale mam nauczkę, żeby nie kierować się opiniami z portalu gdzie ogromna większość to gimbusy które w zasadzie w życiu gówno widziały.
Eh, sorry za wulgaryzmy ale przed chwilą skończyłem to coś oglądać i jeszcze mam #!$%@? na stracone 13 godzin z życiorysu.
  • 24
  • Odpowiedz
  • 2
@kopszmercen pięknie opisane. Ja bym jeszcze dodał działanie podsłuchu w okularach na jakieś ogniwa jądrowe bo coś wielkości ziarenka grochu nie sądzę żeby działało tyle godzin na jednym akumulatorku odbierając i wysyłając sygnał non stop. Właśnie przejrzałem wpisy osób z początku życia tego tagu. To jest tragedia. Jak jakieś owce bez refleksji. Miodzio, piękne, najlepszy serial na netflixie... itd...
  • Odpowiedz
@camelopardalis: To są seriale które na Filmwebie oceniłem od 8 do 10: Expanse, Ascension, Dark, Opowieść podręcznej, Stranger Things, Westworld, Narcos, Glina, Most nad Sundem, Fargo, Detektyw, Dochodzenie, Czarne lustro, Upadek, Rzym, Pacyfik, Zagubieni, Zakazane imperium, Gra o tron, Kompania braci, Z archiwum x, CSI: Las Vegas, Impersonalni, Broadchurch
Oczywiście jest to tylko moja subiektywna ocena, część z nich pewnie zostałaby "zjechana" przez innych ale moim zdaniem warte są obejrzenia
  • Odpowiedz
profesor, który niczym superkomputer przewidział wszystko (w jaki sposób?) nie przewidział, że do hacjendy gdzie chlali wino przez 5 m-cy trafi policja i z tego powodu nie wyczyścili domu z wszelkich śladów. Pozostawienie wszelkich planów i zdjęć na ścianach to kpina z widza, przecież nawet przypadkowy złodziej mógł wszystko zniweczyć.


@kopszmercen: Przecież to był tylko pozór i nie było tam żadnych informacji, których policja na tym etapie już nie wiedziała.
  • Odpowiedz
@kopszmercen: no to wyjaśniam, ten dom to była tylko pułapka mająca na celu stratę czasu przez policję by wydrukować więcej pieniędzy. W serialu przedstawiono to tak jak by było to eldorado, a okazało się, że są tam zniesione jakieś przypadkowe śmiecie z przypadkowymi odciskami palców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kunajk: sorki, nie potrzebuję twojego wyjaśnienia ani streszczenia reszty fabuły. Jak napisałem, pisałem wpis po skończeniu sezonu pierwszego, to, że potem coś się wyjaśniło nie ma dla mnie znaczenia.
  • Odpowiedz