Wpis z mikrobloga

#!$%@? złodzieje z poczty polskiej, większość nierejestrowanych przesyłek z 2017 roku do mnie nie dotarła a najlepsze jest to że prawdopodobnie listonoszowi podobają się moje paczki i kradnie je albo doje komuś innemu, gdyż w czwartek zadzwonił do mnie gość który znalazł moją paczkę u siebie w skrzynce, dodam jeszcze tylko, że mieszka on 3km ode mnie. Wiecie może czy jest sens składać skargę na listonosza ponieważ pracuje on już dobre 10 lat.
#aliexpress #gearbest #pocztapolska #oszukujo
  • 22
  • Odpowiedz
@Turtle1380:
powiadom dział utrzymania jakości / dział kontroli jakości, kiedyś zrobili dzięki temu jakieś szkolenie na problematycznej poczcie, po którym kierowniczka zaprosiła mnie do swojego biura i przeprosiła za wcześniejsze akcje.
  • Odpowiedz
@Turtle1380 mi listonosz zostawiał awizo mimo, że byłem w domu. (Auta stały na podwórku)
Pojechałem na pocztę, złożyłem skargę, dodatkowo wyrwalem miejsce w którym teraz rozwozi paczki, pojechałem, odebrałem swoją i go opieprzylen. Od tamtej pory dzwoni dzwonkiem i czeka kilka minut
  • Odpowiedz
@Turtle1380: złożyłem kiedyś skargę na listonosza bo miałem L4 przez 2 miesiące i siedziałem w domu cały czas, a ta parówa mi non stop wrzucała awizo bo mu się nie chciało nosić. Efekt był taki, że musiałem wysyłać rodzinę na pocztę, żeby odbierali za mnie.
W odpowiedzi dostałem po miesiącu pismo, że sprawa została przez nich zbadana, że się przyznał i udzielił wyjaśnień, że "przesyłki były za ciężkie". Napisali jeszcze coś
  • Odpowiedz
@Turtle1380 U mnie troche inaczej. Zamiast zostawić awizo listonosz wrzuca mi polecone do skrzynki, a jak się nie mieści to zostawia u sąsiadów nie informując mnie o tym. Z czystego lenista oraz faktu, że jeszcze nic nie zginęło nie #!$%@?łem go na pocztę. Czekam na pierwszy przypał... zamokniety list z czymś wartościowym w skrzynce itp.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak przesyłka nierejestrowana to możesz ich w ogon pocałować.
Ja w piątek dostałem list nadany 12 grudnia
  • Odpowiedz
@Turtle1380: jak już będziesz składał to nie na poczcie a mejlowo na adres: skargi@poczta-polska.pl gównoburza zaczyna się wtedy robić od góry, od centrali a nie od dołu od pipidowa. U mnie zadziałało perfekcyjnie. Mam teraz fajnego i miłego listonosza
  • Odpowiedz
@onionspirit:
ja zgłaszałem sytuację do jakiejś dyrekcji regionalnej, chcieli ode mnie opisu sytuacji+skanów dokumentów na email, a później zrobili sieczkę na poczcie. Wcześniejsza gadka z kierowniczką oddziału poczty nic nie dała.
  • Odpowiedz