Wpis z mikrobloga

wiec piszcie dalej, ze kibole chodza na nozna tylko


@czikoczajko: nie wiem jak jest w innych klubach ale na ŁKS dużo osób z piłki chodzi też na siatkę. Nie wiem za bardzo co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@czikoczajko: @ksaler: @Dorciqch: Bardzo dobry doping, sporo ludzi. Czekam na jakieś oficjalne informacje odnośnie frekwencji, ale na moje oko ponad 4k spokojnie. Mecz bardzo dobry poza tie-breakiem, gdzie sędzina popełniła chyba 3 błędy na niekorzyść ŁKSu. Atmosfera mega! Mnóstwo dzieci które miały swoją strefę do zabawy. Do zobaczenia na następnym.
  • Odpowiedz
@MiHau3 foto poglądowe. Na niektórych meczach frekwencja jest w bardzo kreatywny sposób liczona. Ale może ja się nie znam, może akurat zawsze te dzikie tłumy kibiców chowają się za aparatem/kamerą
  • Odpowiedz
@Dorciqch: U nas jest ciekawiej, bo gościnnie grają u nas Budowlane i ich frekwencja to już w ogóle wyższa szkoła jazdy.
@MiHau3 Mecz jak na kobiecą siatkówkę dosyć ciekawy, siedziałem dzisiaj na piknikach i ludzi sporo, na pewno więcej niż na meczu derbowym. Frekwencja na typ etapie rozgrywek cieszy, w playoffach atut własnej hali może mieć spore znaczenie przy takiej publice i dopingu. Miałem wrażenie, że Chemik za bardzo nie wiedział
  • Odpowiedz
@cycu1908: Dokładnie. Rok temu byśmy nie byli zawiedzeni po przegraniu 3:2 z aktualnym mistrzem Polski. Szkoda że sędziowanie w końcówce przerosło główną sędzine.
  • Odpowiedz