Wpis z mikrobloga

@elektrycznyrobert No, na przykład taki ketchup wysokiej jakości dla Biedronki jest robiony przez Develey. Ta jakość jest tak duża że po każdej partii dla Biedronki maszyny produkcyjne są czyszczone na błysk by pozostałości nie dostały się do partii robionej pod marką Develey. Czy to wysokie standardy czystości czy jednak coś z produktem dla Biedronki jest coś nie tak, odpowiedz sobie sam.
  • Odpowiedz
@JuneJohn Nie sądze. Ludzie naprawdę mam to gdzieś jaki ketchup preferujecie. Muchy też mówią że wolą krowie gówno od końskiego. Po prostu śmieszny mnie zachwyt nad jakimś produktem/siecią handlową podczas gdy chodzi tu tylko o pieniądze a nie sprawienie klientowi przyjemności.
  • Odpowiedz
@PanDenar: ja jestem tego samego zdania, ale nie mogę wytrzymać gadania takich pierdół, że biedronka sra do swoich produktów. Tak samo z alkoholem, smakosze wódki "po tej żubrówce z biedry to tak mnie głowa bolała, na pewno spirytus ruski tam lejo"
Na 100% jakaś firma produkując dla biedronki naraziłaby się na zszarganie swojej opinii robiąc gówno i sprzedając do biedronki.
  • Odpowiedz
@Drogomir: tak ze w biedronce nie kupię wody kokosowej. Mleko sojowe z biedronki to kpina. Alkohole które tam są wystawione pokazują jakość wszystkich produktów. Zwłaszcza wybór dobrych whisky. Dla podpowiedzi - w tym wspaniałym sklepie nie ma dobrych whisky. Mały wybór, kolejki emerytów i złej jakości produkty. Tylko tyle
  • Odpowiedz
w tym wspaniałym sklepie


@skorpion666: Ogarnij się. Czy ktokolwiek nazywa Biedronkę wspaniałym sklepem? To TANI sklep, który jest dogodnie położony. Do tego bardzo nierówny - są takie gdzie jest syf i nie da się ruszyć, kolejki i miejsca na pakowanie towaru tak z 40 cm, ale też są takie, które ujdą. Sam chodzę tam tylko jak jest konkretna promocja na coś czego potrzebuję, a i tak często się odbijam, bo
  • Odpowiedz
@skorpion666: mam wrażenie, że bierzesz pod uwagę Tesco w UK, bo tam faktycznie jest spoko. U nas kiepska Biedronka (też nie przepadam) i tak bije na głowę Tesco, które ma gorsze produkty za wyższą cenę. Przynajmniej takie jest moje odczucie.
  • Odpowiedz
@Drogomir: w biedronce nie masz wyboru Marek zbytnio. W takim Tesco masz mleko np z 8 rozlewni w biedronce z 2. Nie ma artykułów „luksusowych”, nie ma dostawy. Wole zapłacić więcej niż stać w wielkiej kolejce, bo w tym czasie mogę zarabiać lub leżeć i się drapać po nodze. @FrasierCrane: chodziło mi żeby pokazać wyższość Tesco dla mnie. Poza tym nie uważam żeby było się czym chwalić. Jak
  • Odpowiedz
No, na przykład taki ketchup wysokiej jakości dla Biedronki jest robiony przez Develey. Ta jakość jest tak duża że po każdej partii dla Biedronki maszyny produkcyjne są czyszczone na błysk by pozostałości nie dostały się do partii robionej pod marką Develey


@PanDenar: Ale taguj #januszprodukcji. To normalna procedura, ze po produkcji jednego produktu robi sie mycie, by nie zanieczyszczac tym produktem innej partii. W przypadku ketchupow i
  • Odpowiedz