Wpis z mikrobloga

#wroclaw #wesele

Mirki, macie jakis godny polecenia lokal? Do 120 osob, z mozliwoscia noclegu (lub nocleg w bliskiej okolicy), nie w centrum a co za tym idzie fajnie jakby nie kosztowalo to miliona monet od lba. Robie poki co rekonesans i chetnie poslucham rad alboco...
  • 11
@Alasthor: kiedyś robiłem trochę zdjęć na ślubach i trochę co prawda wypadłem z obiegu, ale:
- balkon - w miarę tanio, kilka sal na krakowskiej
- terminal hotel - bardziej zrobione w klimat pod konferencje i hotel niż obiekt stricte weselny, ale w miarę tanio
- relatywnie tanie obiekty znajdziesz na południe od wrocławia (w trójkącie bielany-ząbkowice, świdnica). Generalnie polecam świdnicę. Godzinka drogi od wro, a ceny 1-2x niższe. Tzn kilka
@Alasthor
@krave Stara Garbarnia to przerost formy nad treścią, kilka imprez jednocześnie, goście wymieszani, cenowo też nieciekawie.
Bawiłem się w Sarah Kuklice - jedzenie bardzo dobre, sala spora i stylowa, od pary młodej wiem, że właściciele bardzo OK i cenowo bardzo fajnie (cena/jakość). Nad salą masz pokoje, nocleg po weselu kosztował jakieś grosze ze śniadaniem w cenie.
Kolejna opcja - na Brochowie wyremontował się hotel - ponoć jest ładnie.
@spoxman: Wesele było latem i obsługa nie ogarnęła, że przy upale należy włączyć klimatyzację przed przybyciem 120 osób na salę, bo inaczej klima nie wyrobi. Latem to największy problem na weselach. Przez to nikomu się tańczyć nie chciało i wszyscy uciekali na tereny zielone dookoła. Poza tym nie przypominam sobie jakichś większych problemów.