Wpis z mikrobloga

@CzatownikzCzatowni: Aaa wiesz dlaczego idioto tak sie dzieje?? żeby tylko coś się działo na yt, wyświetlenia wielki #!$%@? szał aa wy nawini w to wierzycie smutne ;)) reka reke myje zeby tylko hajs sie zgadzal :)) a co do @rafatusa to #!$%@?ć go kazdy wie , ze to bezposrednio dobry aktor i w #!$%@? leci z widzami :) #!$%@? RAFATUSA!!
Tak wgl ta glupia #!$%@? nie ma hajsu zeby samowolnie pojechac
@idzii: A to myślisz gościu że ja nie wiem jak to działa? Po prostu nie wiem, co trzeba mieć w głowie będąc dorosłym człowiekiem, żeby jechać pół Polski do obszczańca. Zasad działania jutuba mi nie musisz tłumaczyć. No i smutno się czyta Twoje wypowiedzi, które reprezentują bardzo niski poziom. Więc, może Ty powiesz ile masz lat jaśnie oświecony? xD
@CzatownikzCzatowni: Bardzo mnie to cieszy, ze znasz zasady YT i doprawdy nic do Ciebie nie mam :) tylko uwierz mi ta Mniszka raczej się nie zjawi u niego noo może za miesiąc badz 2 gdy uzbierze cel heheszkii :D moje wypowiedzi maja niski poziom??? czemu? bo pisze prawde i tym bardziej znam prawde jaka istnieje na yt takze.. mam ok 30 jezeli chcesz wiedziec :) dla mnie to też chore tylko