Wpis z mikrobloga

Uwaga, na creationwatches znowu promocje. Chciałem polecić Invictę 8926 i 8926ob, które są tam teraz po 90$ po zniżce :D 345zł o ile nie dostaniecie vatu. Są tam one też w wersji kwarcowej, więc czytajcie co kupujecie, ale te w automacie są na automacie Seiko nh35-a. Ja mam fart do takich automatów i mój prawie nie ma odchyłek, ale mam za małą próbkę. Natomiast wykonanie i cała reszta jest super(poza wyglądem trochę za bardzo #!$%@? z jedynego prawilnego submarinera). Z dodatkowych zalet to przy każdej wstawionej Invict'cie pod tagiem @niedlapsa wrzuca memy z Invictą, więc już za 350zł otrzymujecie pełny serwis i wsparcie nawet na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zegarki
  • 12
  • Odpowiedz
@Shiv: wersje niecygańskie (bez złota) wyglądają bardzo prawilnie na żywo i nie przesiadłem się ani na mako 2 ani na raya 2 ani na skx007 finalnie. Po prostu to był zbyt dobry zakup za tą kasę :D Natomiast wersje ze złotem powinny być sprzedawane w komplecie z akordeonem i kubeczkiem na drobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDrope: Wersje kwarcowe to już mają inne symbole niż 8926 (ob). Ja czekam na 9223 - kliknąłem przed świętami na #!$%@?. Btw to wiekszośc diverów w stylu 8926 jest #!$%@?ą submarinera :) Ja mam bardzo podobnego kwarcowego Lorusa w pepsi (za psie pieniądze kawał ładnego zegarka). "Niezegarkowi" znajomi wyceniali do na co najmniej 1000 plnow :)
  • Odpowiedz
@sprzedafcaMakaronu: mi tam wycena wisi, ale całościowo po kilku miesiącach ten zegarek jest bardzo solidny za śmieszną kwotę i tak jak kupiłem kiedyś kwarcowego mdv106 to na gumie kosztował 250zł w Polsce, a za 350zł jak przyfarcimy z vatem można mieć solidny automat na bransie. Jak skoczę wreszcie na Certinę albo okolice to zostawię sobie tą invictę nawet do przerzucania gnoju, bo odsprzedawać za 300 czy mniej złotych imo nie
  • Odpowiedz
m wycena wisi, ale całościowo po kilku miesiącach ten zegarek jest bardzo solidny za śmieszną kwotę i tak jak kupiłem kiedyś kwarcowego mdv106 to na gumie kosztował 250zł w Polsce, a za 350zł jak przyfarcimy z vatem można mieć solidny automat na bransie. Jak skoczę wreszcie na Certinę albo okolice to zostawię sobie tą invictę nawet do przerzucania gnoju, bo odsprzedawać za 300 czy mniej złotych imo nie warto.


@xDrope:
  • Odpowiedz