Wpis z mikrobloga

#motocykle
Witam Moto-Mirki, po 3 sezonach na fz6 przychodzi czas na zmiany, planowana była sportowa 600-stka, ale plany często lubią się pokrzyżować :/ Mechanik u którego serwisowałem yamahe, sugerował żebym zastanowił się nad vfr 800 fi, mi natomiast chodzi po głowię sv 650 i tu pojawia się pytanie, obcował ktoś może z tymi motocyklami i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami ? :)
Na koniec dodam, że szukam moto tylko na jeden sezon
  • 22
@enjoi o właśnie zapomniałem wspomnieć, głównie będę jeździł po autostradach/terenach niezabudowanych, a co do stylu jazdy, to czasami lubię się powygłupiać :)
@Murtani: Honda CBR F4i. Sam planuję zakupić, sportowe zacięcie, plecy Ci nie odpadną no i w końcu 600-stka z dużą mocą. Po roku nie będziesz chciał zmieniać :D
To kawałek, bo ja małopolskie. Mimo wszystko polecam ci vfr, sam jezdzilem wcześniej fazerem.
Teraz zmieniłem na FZ1. Mimo to Honda jest niesamowicie wygodna, świetna pozycja, na długie trasy nie znajdziesz lepszego sprzętu (turystyka z domieszką sporta).
Pozdrawiam
@Julek00: Mam ją od 2015 roku, jest w ładnym stanie, przebieg 54 tys. km. W zeszłym roku zrobiłem na niej jakieś 1000 km. W 2016 wymienione łożyska w przednim kole, olej i uszczelniacze w zawieszeniu. W 2017 założyłem nowy napęd (najmocniejszy dostępny DID), przejechałem na nim nie więcej jak 1000 km. Wymienione klocki z przodu + płyn hamulcowy. Filtry i olej zmieniane co roku. Opony nadają się do jazdy.
Thom84 - @Julek00: Mam ją od 2015 roku, jest w ładnym stanie, przebieg 54 tys. km. W ...

źródło: comment_0pKPxREuNh4imk7laOBpAQ0kmXTHjbIJ.jpg

Pobierz