Wpis z mikrobloga

Jak skłonić kogoś, kto kupił #samsung #smarttv przed rokiem 2012 do kupna nowego TV nawet jeśli stary się nie popsuł? Jest wiele sposobów:

- np usunąć wsparcie dla YouTube i innych programów tak, by nie dało się z nich korzystać;
- można też usunąć oprogramowanie i wsparcie dla DLNA by również nie dało się z tego korzystać;
- można też polecić zdalnie by twój TV aktualizował swoje oprogramowanie kilka razy dziennie po 10 minut za każdym razem. Oczywiście w trakcie nie można korzystać z usług Smart i po aktualizacji wszystko wygląda jak przedtem.

Takie tam #gorzkiezale na koniec dnia. Dobranoc.
Pobierz mepps - Jak skłonić kogoś, kto kupił #samsung #smarttv przed rokiem 2012 do kupna now...
źródło: comment_ih6xrWMgdyfuNrB0C8MsfAHnHvafjVd4.jpg
  • 16
@mepps: jak mój zacznie mulić to po prostu załatwię sobie na jego miejsce jakieś dodatkowe urządzenie z kodi i myyk, dodatkowe n lat korzystania
@mepps: to jest urok zamkniętych platform zależnych od fochów producentów TV, którzy by najchętniej co rok nowe sprzedawali. Dlatego po części cieszy fakt, że nowe modele mają już niezależne od priducenta AndroidTV... które znowu jest zależne od Google ale już i tak lepiej. Mój tv ma proplastę SmartTV- WebTV samsunga i już dawno wycięli z niego to co najlepsze czyli Google Maps i YouTube a zostawili sam shit. Przestałem z tego