Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Mam problem - małe ramiona. Tzn bicek i tricek trochę rośnie, ale mało i wolno
Ćwiczenia - fbw i już dorzuciłem ćwiczenia na te partie.
Francuskie + ściąganie wyciągu + uginanie sztangi na biceps
Wyciskanie wąsko + ściąganie wyciągu + hantle na bicek

Coś modyfikować, czy tylko strzykawki pomogą?
A może te sterydy od Bulkpowders? :D
Kaloryka na plusie.
  • 10
  • Odpowiedz
@milvanb: rob serie laczone czyli

biceps + triceps

np uginanie ramion na biceps a potem hantel nad glowe i triceps

uginanie mlotkowe na biceps a potem uginanie na triceps w pochyleniu tulowia

to samo na wyciagu

robisz biceps i od razu triceps w jednej serii cwiczenia

lapki sie ladnie pompuja, ja tak przycisnalem lewa reke kilka treningow i juz rozstepy ( ͡º ͜ʖ͡º)

do tego dodac
  • Odpowiedz
@Adry420: @poliqueen: @Tomasztom: @neveragain: @kcpi: @biell:
wiec tak: na poczatek. Bylem skinny fatem, z afrykanskim brzuchem i ramionami niczym tyczki.
Dieta: obecnie wychodze z redukcji i ten tydzien to 3000. Od przyszlego 3200, planuje mase na 4-4,2k - problem rak to nie redukcja. One po prostu nie rosna i nigdy nie rosly. Wczesniej podobna masa przez pol roku - waga doszla do 88.
Wzrost 182, waga
  • Odpowiedz
@milvanb: jak Cię boli, to rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na poważnie to odpuść sobie ćwiczenia, przy których cokolwiek Cię boli... Zastąp to młotkami, może nie będzie bolało. Podbijasz kcal, gdy waga stanie, czy niezależnie? Ogólnie to genetyka ty #!$%@?, mi łapy w sumie ruszyły a klatka baaardzo powoli.
  • Odpowiedz
@kcpi: jak bedzie trzeba, to moze i 5k bedzie wjezdzalo, ale mysle ze po tym roku dobrego traktowania siebie, metabolizm i gospodarka ciala sie uregulowala i mysle ze przy 4200 wjade na te 89kg :P
co polecasz na 5x5 przy bicu/tricu?
  • Odpowiedz
@milvanb: jeśli już byś był zmęczony, polecam zrobić minicuta np. 2-4tyg. Ja robię młotki na ławce w ten sposób, ze ławkę obniżam o jedno oczko niżej, niż 90°, opieram się klatką, ręce po bokach i aktualnie robię 5x4 z progresją, czyli 3,4,5 x4, podbijam ciężar i od nowa 3,4,5. Na trica tylko dipsy robię i rownież wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz