Wpis z mikrobloga

Mireczki mam zagwozdke, kupilem sobie w 3mk folie na telefon i oswiadczono mi, ze obowiazuje na nia rok gwarancji. Jesli zacznie sie odklejac to przychodze z paragonem i mi wymieniaja ta folie na nowa - od ręki. Wymienialem juz 4 razy w ciagu 3 miesiecy, bo ani razu mi jej nie zamontowali porzadnie. (Wymiany nastepowaly natychmiast)Ostatnio znowu do nich poszedlem, bo obdarta jest, jak bym telefonem kopal w ogrodku, a przeciez zima i gdzie ja mialbym kopac.. Jednak spotkalo mnie zaskoczenie poniewaz zmienily sie warunki gwarancji. Teraz trzeba wyslac zdjecie do centrali i czekac na akceptacje badz odrzucenie. Poki co czekam, jednak trapi mnie pewna kwestia. Czy jeśli kupilem produkt i obejmuje go pewna gwarancja, to firma moze sobie ja zmienic? Rozumiem te zmiany w przypadku nowych klientow, kupili produkt z taka a nie inna gwarancja. Jednak przeciez ja jak kupiwalem, ta gwarancja byla inna a prawo nie dziala wtecz, moze ja kupilem te folie tylko dlatego, ze jak mi sie zniszczy bede mogl ja zmienic. Powiedzcie mi jak to jest, z góry dziekuje za pomoc ;)
#prawo #3mk, moze nawet #oszukujo #gwarancja
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@011011010110000101111000: troche glupio to zabrzmi ale nie mam czym XD jesli chodzi o sam montaz, to te babeczki strasznie sie z tym gimnastykuja, zagrzewaja w jakiejs szklanej mikrofalowce i #!$%@? cuda na kiju, zeby i tak po dwoch dniach, folia odstawala w oblych miejscach w telefonie. Jutro zrobie fotke telefonem znajomego i podesle. Ogolnie nie polecam 3mk, szklo ochronne za 120zl wytrzymuje gora miesiac, a o komore dbam, ani razu mi
  • Odpowiedz
@Zaax jak serio zapłaciłeś 120 złotych za szkło. To ogarnij chłopaków mobile outfitters w Gdyni za tę cenę masz porządną folie a i warunki gwarancji normalne.
  • Odpowiedz