Wpis z mikrobloga

Update - gastro
#cebulatest

Przed chwilą musiałem zawrócić do domu będąc w drodze bo w jednej chwili poczułem parcie na potrzebę, kurcze ale to było mocne parcie myślałem że nie dojdę do domu :) - treść spójna, małe pieczenie na pierścieniu, podobne trochę jak po chili (niektórzy prosili o detale:) Zauważyłem także że sok z cebuli działa moczopędnie, zdecydowanie częściej odcedzam kartofelki - to jak na razie dwa zaobserwowane elementy

Picie soku z cebuli nie jest przyjemnością lecz robiąc to wyobrażam sobie jak armia cebularzy robi porządki w organizmie i atakuje przeciwnika - waśnie miałem okazję doświadczyć jak zrzucają ich do "fosy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś jak w bajce "Było sobie życie"


#cebulatest
JaMam36lat - Update - gastro
#cebulatest

Przed chwilą musiałem zawrócić do domu b...

źródło: comment_pXOmQG0TDbMlSXbAJ8fa1XUEJsucYCHx.jpg

Pobierz
  • 9
cebula lekiem na wszystko

@rozowy__pasek: Trochę cię fantazja poniosła... choć tak jak kapsiacyna z chili ma na pewno więcej benefitów a z czego wielu nie zdaje sobie sprawy lub unika. Ciekawe jaki % ludzi stojących w kolejce w aptece popija profilaktycznie sok z wyciśniętej cebuli czy podjada ostrą odmianę chilli zmacerowaną w jakimś dobrym oleju? myślę że znikomy bo jeżeli chodzi o chilli to ciężko dostać w Polsce świeżą i konkretnie
Coś mi się zdaje że po tej leczniczej diecie to ty dopiero będziesz potrzebował leczenia.


@mister_pink: W tym badaniu:
https://www.wykop.pl/link/4024569/sok-z-cebuli-potraja-poziom-testosteronu/
podawano szczurom 0,5g i 1g soku z cebuli na kg https://www.wykop.pl/link/4024569/sok-z-cebuli-potraja-poziom-testosteronu/ czyli ja przy swojej wadze musiałbym pić ok 50-100ml dziennie - na chwilę obecną od niecałych 2 dni pijam 100ml rano i wieczorem co odpowiada ok 2g soku na kg - sugerując się badaniem wystarczyło by 50-100ml

Zobaczę jak moje
@JaMam36lat: jak to wygląda (a raczej "czuje") z zapachem cebuli?

0. Czy sok z cebuli wali cebulą? Niby logiczne, ale jeśli nie, to pomiń resztę pytań..
1. Czy podczas oddawania moczu wali cebulskiem? (Po zjedzeniu dużej ilości ananasa czuć zapach ananasowy, po kawie specyficzny kawowo-jakiś)
2. Czy pocisz się cebulowo?
3. Czy ma może działanie rozszerzające naczynia krwionośne? Tzn jest Ci może cieplej, masz wypieki?
Czy sok z cebuli wali cebulą? Niby logiczne, ale jeśli nie, to pomiń resztę pytań..


@Sztucznooki: tak wali ale to nic w porównaniu do jego smaku

Czy podczas oddawania moczu wali cebulskiem?


Nie stwierdziłem ale na pewno działa moczopędnie

Czy pocisz się cebulowo?


Spocić się w piwnicy? chyba tylko przy waleniu Niemca w kask :) (nie stwierdziłem jeszcze)

Czy ma może działanie rozszerzające naczynia krwionośne? Tzn jest Ci może cieplej, masz