Wpis z mikrobloga

Kurde mircy jednak cebula w tym kraju nie przestaje zaskakiwać. Znajoma była u nas i zachwyciła sie Netflixem. Ja mówię że to grosze kosztuje jak się weźmie w pakiecie z 3 osobami. Okazuje się, że to wielki problem znaleźć kogoś do Netflixa, bo większość ludzi których pyta mówi coś w stylu "eeee, po co to kupować jak w necie wszystko z Netflixa jest za darmo". Owszem, jest, z gówno serwerów, gówno serwisów i z reklamami wszędzie xD.
13 złotych - majątek za spokój i wygodę xD.

Dodam że wszyscy młodzi i pracujący. Skąd to się bierze? Quo vadis polsko.

#cebula #polakicebulaki #netflix #janusze
  • 23
@maruch Netflix to mocno średnia usługa, warta kupna na miesiąc, obejrzenia co ciekawszych produkcji i rezygnacji, bo mało co tam jest i nie ma sensu się tak ograniczać, internet to nie tv.

Owszem, jest, z gówno serwerów, gówno serwisów i z reklamami wszędzie xD.

Chyba jak ktoś jest upośledzony i nie potrafi sobie pobrać filmu.
@Kiedys_Mialem_Fejm: @kubusxd: Bardzo dużo rzeczy nie ma na netflix i jednak ciężko mi sobie wyobrazić korzystanie z dobrodziejstw kinematografii bez zatoki piratów. Dzisiaj praktycznie wszystkie filmy są tam w FHD, 100mb internet to też już norma. Gdyby nie zatoka to nie obejrzałbym Gomorry, Manhunta (na netflixie pojawił się miesięcy później itp). A wind river polecam z zatorki w wersji full hd z pobranymi napisami.
@maruch: 0 zł, znajomość angielskiego i nie ma potrzeby jakiegoś Netflixa/szukania napisów, miałem na pół roku ale po prostu oferta jest bardzo mocno okrojona. Klasyczne filmy i seriale są faktycznie łatwo dostępne ale nowsze/bardziej niszowe to loteria czy jest czy nie jest.