Wpis z mikrobloga

Jaką zagraniczną giełdę polecacie żeby nie było problemu przy wpłatach #etherum ? Kopię kilka coinów miesięcznie i się zastanawiam czy powoli się nie wysprzedawać. Najlepiej wypłaty w USD ale nie pogardził bym też naszymi PLN. Patrząc na #bitbay to z etherum tam jest jakaś porażka. Zawołam tez #bitcoin bo to niby król, jak lew jest królem dżungli.
#kryptowaluty
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzechu988: mam dostęp do części w cenach hurtowych to nie mam odniesienia do cen rynkowych. Kopię głównie na rx 480/580 8gb dla mnie najbardziej opłacalne i samo ETH bo nie chce mi się przestawiać na inne coiny i nie mam na to tyle czasu. Wszystkie info znajdziesz w necie jak Cię to interesuje.
  • Odpowiedz
@ludzik: Mojego znajomego Ojciec kiedyś pracował w Enei, okazało się po kilku latach, że "darmowy prąd" ciągnął z latarnii (niedużo to się nikt nie jorgał przez tyle lat) aż go w------i z ostrym hukiem :D Chłop dobre już 15 lat pracuje i mieszka w Szwecji, chyba dobrze, że go w------i z tej Enei z--------a teraz nową Ską :D
  • Odpowiedz
@lronman: tylko że jak jebnie to nie będziesz miał nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi zawsze zostaje sprzęt do późniejszej odsprzedaży. Swoje na giełdzie już zarobiłem ale nie mam czasu śledzić na bieżąco więc kopie. I mowa tutaj o jednej koparce 500$ przemnóż to jeszcze razy x ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz