Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@resorak ściany niektóre od wilgoci pękają, tam trzeba wrzucić tyle hajsu, że o mój Bóg :p w 2003 albo 2013 poszedł zakaz budowy dalszej, coś takiego :) po więcej odsyłam do google bo nie wiem :c > zamek w łapalicach
  • Odpowiedz
@Jerry664: Obejrzyj ten dokument. Jedna rodzina mieszkała w przeogromnym domu, kiedy zaczęli mieć kłopoty finansowe i musieli pozwalniać służbę, zaczęli żyć w potwornym syfie, zwierzęta im zdychał, wszędzie nasrane przez psy, paranoja.
Budowanie czegoś takiego jest chore, niepotrzebne i niemoralne.
Tak jak niemoralne są ściany z futra w willi kulczyka w Szwajcarii.
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro Jak kogoś stać i pieniądze zdobył uczciwie, to czemu nie?
Tylko właśnie żeby było stać, bo jak się próbuje żyć ponad stan i trzeba z tego powodu biedować, to rzeczywiście nie jest to normalna sytuacja. A z tego co pisali na wykopie, to pan od pałacu ze zdjęć zbankrutował po powodzi w 1997
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Podjechaliśmy tam kilka lat temu z kumplami na motorach i zastaliśmy akurat ekipę biegającą z ASG. Dali nam (aż) 20 minut na zwiedzanie, a na koniec zapozowali do zdjęcia :)
  • Odpowiedz
Budowanie czegoś takiego jest chore, niepotrzebne i niemoralne.

Tak jak niemoralne są ściany z futra w willi kulczyka w Szwajcarii.


@vote_for_pedro: może chore, może niepotrzebne ale niemoralne? Futra to ok się zgodzę ale postawienie sobie domu jest niemoralne, niby czemu? Ukradł ten hajs komuś, sprawił że ktoś przez to coś stracił? Oświeć mnie bo nie ogarniam.
  • Odpowiedz
@gupilogin: No stary, zacznę od miliarda złotych zaległego podatku za autostradę A2. Wszyscy płacą a takie #!$%@? jak on nie. Więc tak, najbogatsi nie płacąc podatków okradają swoich współobywateli.
Korzysta z całej infrastruktury tego państwa, wsparcia polityków a na koniec to państwo okrada.
Więc tak, tracimy przez takich jak on wszyscy w tym biednym kraju dla bogatych.
Ja nigdy nie zrozumiem takich pożytecznych idiotów gotowych się pokroić w obronie miliarderów.
  • Odpowiedz