Wpis z mikrobloga

Nazbierałem dziś nareszcie wymaganych 400 cukierków, aby ewoluować Wailmera. Jak sami wiecie, nie jest to proste i wymaga sporo wysiłku: lurowania, chodzeniu po nestach, wykluwania jajek, wstawienie Wailmera na buddy`ego. Wreszcie się to udało, nic tylko ewoluować!

Ale żeby nie było tak nudno, proponuję zabawę. Na nestach złapałem Wailmera 0%, a z jajka wykluł mi się 100%. Oba są na swój sposób unikatowe - najlepszy z najlepszych i najgorszy z najgorszych. Którego mam ewoluować? Wy wybieracie. Zobowiązuję się zrobić ewolucję tego, który wygra w ankiecie, udokumentować to i przedstawić na forum.

Warunki głosowania:
1. Ankieta trwa do soboty 6 stycznia do godziny 23:59.
2. Żeby wynik był dla mnie wiążący, w ankiecie musi wziąć udział minimum... 40 osób.
3. Głosy oddane na punkt 3 i 4 będą zliczane i traktowane razem jako głos na "ewoluuj oba".
4. Jeśli wygra punkt 3 lub 4, pierwszego Wailmera ewoluuję od razu, a drugiego natychmiast, gdy tylko uzbieram na niego cukierki (jeśli w ogóle).

#ankieta #pokemongo
Niekumaty_ - Nazbierałem dziś nareszcie wymaganych 400 cukierków, aby ewoluować Wailm...

źródło: comment_H4qOvvM8tZYmzUhwHuRakgQz6MImf8oE.jpg

Pobierz

Którego Wailmara mam ewoluować?

  • 0% 27.3% (33)
  • 100% 40.5% (49)
  • Obydwa, ale najpierw 0% 14.9% (18)
  • Obydwa, ale najpierw 100% 17.4% (21)

Oddanych głosów: 121

  • 16
  • Odpowiedz
@MozillaPL: otwierasz kartę pokemona i klikasz to czerwone kółeczko. Aplikacja robi wtedy zdjęcie ekranu, na którym sprawdza CP, ilość HP i jego poziom. To ostatnie określa stawiając czerwoną kropkę na łuku poziomu. Wcześniej musisz tylko wpisać jaki jest Twój poziom trenera.
Takie wstępne badanie to jeszcze za mało, więc wchodzisz w Appraise, odpalasz znowu Calcy IV i przeklikujesz aż się dowiesz w czym twój poks jest najlepszy. Aplikacja za każdym razem
  • Odpowiedz
@MozillaPL: Przecież tłumaczyłem, że aplikacja jedynie robi zdjęcia ekranu, a potem je sobie analizuje. Po pierwsze: robienie zdjęć nie jest zabronione, a po drugie, Niantic nie ma pojęcia, że jakiekolwiek zdjęcia są robione. Z mojej strony EOT.
  • Odpowiedz
@MozillaPL: za inne apki jest ban bo się logują na Twoje konto, wtedy pobierają dokładne info poka. W calcyiv wszystko jest wyliczane na podstawie cp i hp oraz appraisal ze screenshotów, czasem nie da się więc określić dokładnego iv na danym lvl poka. Aczkolwiek bez różnicy czy masz 78 czy 80% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz