Wpis z mikrobloga

ja muszę się zapytać, jak długo się czeka na podzielenie mieszkania na dwoje, albo #!$%@? z niego ojca? śmieć mi zniszczył pół życia, potem zaczął się bawić w dobrego tatusia, teraz robi chory psychicznie awantury co okazja o byle gówno i dwa razy mnie pobił, teraz znowu mało mnie nie zaatakował, śmieć za to znalazł sobie #!$%@?ę którą nazywa kochaniem itd. w ogóle mówi do niej w taki udawany sposób, taki pseudo zakochany itd. rucha się z nią w pokoju obok bez mojej zgody, ma na mnie #!$%@? itd. itp.

#prawo #psychiatria #sadownictwo
  • 18
  • Odpowiedz
@Route6: nie wiem, #!$%@?, serio, nie wiem napisałem post w nerwach, ja póki co muszę ogarnąć nową pracę... typ jest ewidentnie chory psychicznie, ostatnio jak mnie zaczął okładać pięściami to wyszarpał mnie do pokoju a ja mówiłem że ma się uspokoić, jak się uspokoił to do mnie wysapany że mam sobie stanąć przed lustrem i powtarzać 'jestem normalny, jestem normalny' itd. i że to moja wina bo jestem negatywny itp.
  • Odpowiedz
@Route6: tylko pytanie na ile i jak to będzie zrobione, przecież jak on się dowie a potem wyjdzie to po mnie... on miał badania psychiatryczne i co i gówno, puszczali go
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji: on jest najemcą po jego matce... dlatego nie wiem, w tym państwie to prędzej mnie z tego mieszkania wyjebią bo sobie znajdą powód że tylko ja tam zostane a jest dwupokojowe

im bardziej kalkuluje za i przeciw tym bardziej mam dość tego #!$%@? państwa

#!$%@? nie wiem... ja #!$%@?ę... ten żałosny pis zamiast zreformować sądy i służby i prawo to #!$%@? sobie w #!$%@? leci, i tak, wiem, polityka,
  • Odpowiedz
on jest najemcą po jego matce


@edwardM2M: Aha, czyli patologia na socjalu. Jakbyś miał choć trochę RiGCzu to byś dawno się stamtąd wyprowadził i wynajął mieszkanie jak człowiek a nie ciągnął państwowego cycka.
  • Odpowiedz
@WesolySromek: on pracuje, ja też, tylko ja wydaje kasę na siebie i po prostu jakoś tak wyszło że lata mi uciekły przez palce, i nie odkładałem... (,) bo bym już dawno był w niemczech na swoim, chyba podświadomie sobie myślałem że 'a #!$%@? xd kasa się zgadza to wytrzymam' z tym że jest coraz gorzej niż było
  • Odpowiedz
@edwardM2M: Jedyna szansa to odłożyć parę groszy i #!$%@?ć jak najszybciej i jak najdalej. Po co będziesz żył w toksycznym domu? Szkoda zdrowia i psychiki. No chyba, że masz ochotę śmigać po sądach i posiadasz świadków, że ojciec jest psychicznie chory. (Sprawa będzie się ciągnęła ~5lat jeśli ojciec nie będzie się wstawiał na rozprawy)
  • Odpowiedz
@pr0mateusz: wiem, wiem, najpierw pójdę do psychiatry po leki na depresję bo rzuciłem pracę przez spięcie w mózgu i smuteczek... przepracuje do marca/kwietnia i spadam zagranicę, tylko ogarnę podstawy języka...#!$%@? sorry że zawracam dupę skoro mogę tak, ale...jakoś tak odruchowo w nerwach to napisałem a potem skojarzyłem jak to u nas jest i połączyłem informację o tym że według administracji w tym kraju mieszkanie się marnuje i... no i #!$%@?...
  • Odpowiedz