Wpis z mikrobloga

Obniżona cena Creality CR-10 z dostawą z Niemiec. Wcześniej było taniej z kuponem ale teraz można znacznie obniżyć punktami GB.
Cena: 1298.58zł + koszt wysyłki. Można zejść z tego o maks 30% czyli do 980 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostępne 2 kolory:
Niebieska goo.gl/QrpySU
Żółta goo.gl/z3pyiy
Działa też stary kod: EUCR10JK obniża do 1236.56zł!
#druk3d #drukarki3d #gearbest #hobby
______________________________________

  • 13
@sh4rkyq imo nie koniecznie. Tym bardziej, że można osobno dokupić upgrade kit robiący z CR-10, 10s . Dual z przydatne przy dużych wydrukach, zwiększa stabilność i precyzję. Czujnik filamentu, dodatkowy bajer. Przydatny jeśli zostawiasz drukarkę sama sobie.
@LeeBee Mnie jeszcze kusi anycubic i3 mega. Stół roboczy wystarczający, a i tak jakiś bardziej kompaktowy jest. Zastanawiałeś się nad anycubic? Jeśli tak to co przemówiło do creality3d?

Przesyłka z Gearbest? priority Line?
@sh4rkyq: Mam w pracy Anycubic i3 Mega w wersji ultrabase i jest spoko (w miare precyzyjnie drukuje i nie wymaga modyfikacji przeciwpożarowych). Jednak trudniej jest tam we firmware ingerować ze względu na touchpanel no i nie ma tak wielu możliwości modyfikacji. Ultrabase do PLA jest zarombisty. Do ABS w miarę spoko. Jednak jeśli kupowałbym coś do domu to już coś większego. Po pierwsze dlatego, że i3 mam w pracy więc po
Zdaje sobie sprawę, że wybór i tak należy do mnie. Do moich wymagań. Na ten moment chciałbym coś co będzie dobrze drukować i "powiedzmy, że bezobsługowo".
Wiem, że w miarę jedzenia apetyt rośnie i nie wiem co będzie "kiedyś".
Może faktycznie się szarpnąć na cr-10s. Tylko to już trzeba trochę dołożyć.
Albo cr-10 i zaś kiedyś rozbudować?
A może na początek anycubic wystarczy.
Za Anycubic przemawia do mnie to, że jest zgrabniejsze
@sh4rkyq: A to, ze cr-10 zajmuje sporo miejsca trzeba przyznac :).
I na pewno warto to brac pod uwagę.
Obszar wydruku jest za to całkiem spory i daje możliwości, przy odpowiedniej dozie cierpliwości. Bo jak by nie patrzeć, nawet biorąc pod uwagę, że cr-10 jest w 90% złożona to i tak trzeba traktować jako drukarkę DIY. Duże pole do popisu jeśli chodzi o mody, ale też większe prawdopodobieństwo, że coś się
@LeeBee @p0mian

No daje do myślenia. Powiedzcie mi jeszcze jak ze wsparciem społeczności?
CR-10 czy anycubic ma większe i jak się to zapowiada "na przyszłość". w którą stronę użytkownicy się kierują? Co robi się bardziej popularne? Creality3d czy anycubic?
@sh4rkyq: z tego co widzę na wykopie to najpopularniejsza jest anet - potem wspominają o cr-10 a anycubic nie widuję. Szukając na forach info o anycubic znalazłem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, jednak sam nie miałem potrzeby ich zadawać więc nie pomogę bardziej