Wpis z mikrobloga

#bonzo #bingo #benc #ojciecpijo #uszatylump #pierwszadama

joł joł, tak bizisie, wielka kobra stoi przed wami i se zaraz zarapuje, poddrawiam was - uwaga. [puffff] nie jestem takom dziewczynom jakom sobie myslisz, nie jestem takom dziewczynom co sobie myszlisz. popaf na mje i popaf na siebie. roznimy sie dzi-wielo różnymi rzeczami. ty lubisz to ja lubie to. ty lubisz np piwko wodka i papierosy. ja lubie np wodka, piwo fajki iiii... marhułana. lubie soś czasem sobie pojarac, lubie czasem sobie popic. lubie wszystko lubie imprezki i iiinne rzeczy, a ty szo? ni - nic nie lubisz takie rzeczy. ty tylko lubisz piwo wódke i papierosi i bez zadnych takich towarzyf . popacz na mnie a popaf na siebie, potem pogadajmy o sobie. ty nawet nie myszlisz o tym co robisz, popasz lepiej na siebie. zastanow sie co robisz. ty jestes #!$%@? #!$%@? jebnietym pajacykiem! nawet nie wiesz co robisz i cso kombinujesz... popasz lepiej na siebie a nie na mnie.. zastanof sie so robisz, bo jestes sam.. frajerem! nie wiesz so powiedziec, nie wiesz nic! nie wiesz jak zareagowac, nie wiesz nic! a popasz na mnie.... pogadamy lepiej póżniej. POZDRAWIAM DLA WAS... mam nadzieje, ze wam się podoba. Kobra.
mikasz - #bonzo #bingo #benc #ojciecpijo #uszatylump #pierwszadama 

joł joł, tak b...
  • 2