Wpis z mikrobloga

Odbyłem #dekucing na rzecz #fundacjaraknroll. Nie dość że nic nie zapłaciłem za obcięcie to jeszcze miałem bardzo przyjemny masażyk głowy i co najważniejsze włosy które przeżyły woodstock i masę innych koncertów nie zmarnują się a pomogą komuś w potrzebie.
Jednak się zastanawiam czy aby nie lepiej było mi w dłuższych.. Co sądzicie ?
#pokazmorde #pytanie #pytaniedoeksperta
toxarz - Odbyłem #dekucing na rzecz #fundacjaraknroll. Nie dość że nic nie zapłaciłem...

źródło: comment_dxVLvL8tsaM9W5QnMynb1sb3Fsq9SQG6.jpg

Pobierz
  • 23
@pusheeny: Dylemat mam z jednej strony fundacja spoko jednak różowa tylko w długich włosach! :D Chyba że zetniesz i zapuścisz dlugie to okejka!
@waciak: a dziękuję xD
@glikoproteina: W sumie spoko być takim wilkołakiem zawsze ciepło ;d
@fsfdjf Dokładnie, muzycznie niezmiennie od 15 lat i nie zanosi się na zmianę ;) Myślałem by ściąć całkiem maszynką na krótko co sądzisz?
@R4vPL: Są plusy krótkich włosów:
- 3 minutowy prysznic i cały jesteś czysty i nie trzeba nic suszyć :D
- szampon jakie cie interesuje to ten pod ręką, żel pod prysznic też staje się zajebistym szamponem :P
- z włosami krótkimi możesz zrobić wszystko bo ci po prostu ich nie szkoda, pomalować, przyciąć a na długie trzeba było chuchać dmuchać i z oczu zbierać :p
- zaraz po obcięciu masz zajebiste
@toxarz: A jak myślisz? Mirek dzięki Tobie jakaś Mirabelka czy Mirek nie bedzie sie wstydzić wyjść do ludzi......bo ludzie nie ukrywajmy ale #!$%@? są i smieszkuja jakby rak ich nie dotyczył, a szczególnie nasza młodzież ( oczywiscie nie generalizuje ) sam bylem takich drwin świadkiem. Piona dla Ciebie oby takich ludzi wiecej!!!?
via Android
  • 0
@Pelleus Myślę że samo oddanie włosów bylo okej ale jakoś jak o sobie pomyślę to widzę się w długich włosach mialem je w końcu 15 lat życia a mam 25 ogólnie :D Poza tym wydaje mi sie że dlugie mi lepiej pasowały i teraz mam dylemat czy zapuszczac od nowa czy nie :p
@toxarz: Zapuść naciesz sie pare lat i oddaj ;) Pamietaj ze charakter czlowieka zmienia sie co pare lat (kazdy Ci to powie), moze zmienia Ci sie upodobania co do Twojego wygladu?. Btw teraz tez dobrze wygladasz takze git ;)
@toxarz jak będziesz miał trochę dłuższe boki niż teraz to idź do dobrego fryzjera (jakiś sprawdzony barber najlepiej), bo za wysoko masz te boki wycięte i przez to wyglądasz trochę sebixowato (zaokrągla ci to twarz)
@toxarz Z Mariusza, fana Van Halena, na Adriana, fana manieczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żartuję oczywiście, ocenianie ludzi po wyglądzie to głupota (choć niekiedy pozwala oszczędzić wrażeń związanych np. z rozbojem). Duży szacunek za działania charytatywne