Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witajcie Mirki i Mirabelki :)

..............................................................................................................................

W nawiązaniu do wpisu z 30 grudnia:
https://www.wykop.pl/wpis/28970787/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/

Chciałbym Was poinformować, że na mapę naniosłem nowe kolektury z oddziałów:
- Oddział #gdansk
- Oddział #lublin
- Oddział #krakow

Mapa dla wszystkich oddziałów jest dostępna tutaj: https://www.google.com/maps/d/edit?hl=pl∣=1-r0sFtP6uDy1jA3bCQWlwe5R4U6tMeR0≪=51.67807330489367%2C18.736004699999967&z=7

Mapa współpracuje bardzo fajnie z mapami Google, polecam :)

Jak tylko uzyskam kolektury dla następnych oddziałów to uzupełnię mapę i Was o tym poinformuję w kolejnym wpisie :)
Dodatkowa prośba: jeżeli odwiedzicie kolektury w miejscu z mapy dla "500 000 w Banku" to dajcie znać to usunę je z niej żeby inni nie odwiedzali miejsc po Was :)

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że aktualizowany ranking zdrapkowy dostępny jest dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora #zdrapki #zdrapka #lotto
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_8qeKcjBqm3yXmzJ1NRsiwTeXeZYfihfs.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nutaharion: Punkty do usunięcia w mazowieckim:

Zaborów, Ogrodowa 4
Borzęcin Duży, Warszawska 918
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 127 (48 szt, 1 cała paczka była)
Ożarów Mazowiecki,
  • Odpowiedz
@kinasato: hej, dzięki za punkty, zaraz zrobię redukcję. Co do pytań to nie wiem jak wygląda okolica. Czasem jakieś punkty mają adresy nie właściwe tylko pobliskie. Jak nie mogę znaleźć kolektury po adresie to włączam aplikację m.Lotto i tam jest dostępna mapa kolektur. Następnie szukam tej co chcę do niej dojśc w swoim otoczeniu. Przeważnie to pomaga i mogę polecić. Czasem też są adresy widmo, których nie udało mi się
  • Odpowiedz
Dokupiłem jeszcze 11 sztuk w różnych kolekturach i wyszło 120zł - 2x AAA i raz HHH :)


@Rabusek: takie drapanie zdecydowanie przyjemniejsze niż łapanie na "-" ^^. Powodzenia raz jeszcze :D
  • Odpowiedz
@Nutaharion: U nas właśnie worcela 44A było z drugiej strony ulicy, bo tam gdzie pineska była była spółdzielnia mieszkaniowa. Dziwnie sie na mnie patrzyli jak pytałem gdzie mają punkt lotto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Dziś 86 zdrapek, 380zł. Stopa zwrotu tragiczna. Trochę dziwne, że wydrapałem w sumie 160 zdrapek i ani razu nie było nagrody powyżej 20zł. Zdarzało się 2x20 + 1x10, ale nigdy 50zł jako samo w sobie lub coś wyżej. Jeżeli jest 4.000.000 losów i 160.000 nagród 50zł to teoretycznie co 25 powinna zawierać 50zł, dobrze myślę? Bo mix 2x 8 stopnia + 1x 9 stopnia =/= nagroda 7 stopnia?
  • Odpowiedz
@kinasato: Tak, ale 50zł gwarantowane jest tylko w pełnej paczce. Ja np miałem super farta i trafiłem na 50tkę 4 razy - czyli praktycznie w każdym zestawie, nawet nadpoczętym (nawet tam gdzie kupiłem tylko 3 sztuki była 50tka!). Jak kupujesz osobno to niestety narażasz sie na ryzyko że nawet jak kupisz 500 zdrapek to nie trafisz ani jednej 50 - mimo ze szansa na to jest niska
  • Odpowiedz
A to dziwne, wydawało mi się że każda ma 50zł. Sprawdzałeś po kodach zdrapek czy po figurach na zdrapce? Ja od kiedy zauważyłem że np:
ccc 10zł, HHH 20zł AAA 50zł
to nie sprawdzam już samych figur na zdrapce bo wiem że tam 50zł będzie (i zawsze jest.

@Nutaharion wszędzie 50zł powinno być, nie?
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Mam AAA, z tym, że nie jest to 50zł tylko np. 3x złoto 10zł + 2x 10zł albo 2xbank (podwójne)10zł + 10zł. Czy takie AAA kwalifikuje się jako wygrana VII stopnia, czy 50zł jako oddzielna wygrana też występuje?
  • Odpowiedz
@kinasato: nawet jeżeli na zdrapce będzie 5x10 zł czy 2x20 zł i 1x10 zł to i tak będzie to liczone jako nagroda 50 zł a nie 5 nagród po 10 zł czy 2 nagrody po 20 zł i 1 po 10 zł :)
  • Odpowiedz
@kinasato: pamiętaj też żeby nie bazować tylko na literach sprawdzając zdrapkę! To, że są 3 takie same litery jest gwarancją, że zdrapka jest wygrana, ale zdrapka może mieć 3 różne litery i nadal być wygrywająca!
W zdrapce "500 000 w Banku" wygrane w kwocie: 1 000 zł, 20 000 zł i 500 000 zł mają już 3 różne litery.
  • Odpowiedz
@Nutaharion: No popatrz, a wszyscy jak jeden mąż mi mówili, że muszą być trzy takie same. Ja oczywiście sprawdzałem całe zdrapki. Ale wydaje się, że szansa na to, że ktoś zdrapał same literki i wywalił wygrywająca zdrapkę może być chyba spora.
  • Odpowiedz
No popatrz, a wszyscy jak jeden mąż mi mówili, że muszą być trzy takie same.


@kinasato: wystarczy wejść na http://www.lotto.pl/zdrapki/najwyzsze_wygrane i poprzeglądać skany wygrywających losów żeby zauważyć, że tylko te niskie kwoty mają identyczne litery. Przeważnie nagrody powyżej 999 zł mają już różne litery. Wyjątkiem jest "500 od ręki" gdzie nawet 500 zł ma już 3 różne literki.
  • Odpowiedz