Wpis z mikrobloga

@Maksiz: osobiscie korzystam z tego internetu od 10 lat, za czasów radiówki pingi były niesamowite, odkad mam swiatlowod dziala to dosyc znosnie, znajomi tez nie narzekają. na łączu 50mb gierki na steamie sciagaja sie po 6-7mB/s
  • Odpowiedz
@Maksiz: strona im padła ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jeśli to

70 zeta za "do 25 Mb/s"


prawda to chyba tam kogoś mocno powaliło albo jakiś Janusz tam rządzi... przecież za tyle to spokojnie 100MB można mieć jak nie więcej. Nie masz u siebie lokalnej osiedlowej kablówki z dobrym internetem też światłowód?
  • Odpowiedz
@Miecz12: Nie mam dostępu do UPC mieszkam na wsi. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obecnie mam światłowód od dostawcy, który co chwile zrywa mi połączenie i spada prędkość, ale dzisiaj już przesadził. W umowie jest 120Mb, a dostaje 1Mb. W dodatku dostawca nie odbiera telefonu od tygodnia.
  • Odpowiedz
@xandra: Na stronie jest tak napisane, ale dostałem taką jak by umowę wstępną. Napisali tam, że za internet 200Mb wyjdzie 60zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@Miecz12: No można powiedzieć, że ten internet ma zasięg trochę na obrzeżach Częstochowy i niedługo mają podłączyć swoje kable tutaj. Widziałem już monterów na sąsiedniej ulicy i dostałem wstępną umowę.
  • Odpowiedz
@Maksiz: Mam od nich światłowód od ponad 2 lat. Opcja 100 (wtedy 200 nie było).
Zadowolony jestem, może ze dwa dni nie było netu przez ten czas. Transfery generalnie trzyma.
  • Odpowiedz