Wpis z mikrobloga

  • 0
@kubapoz ten chłopiec od urodzenia taki jest i już zawsze będzie jeździł na wózku, czy jest w trakcie jakiegoś leczenia? Odpowiedz, jeśli to publicznie dostępna wiedza, oczywiście. :-)
  • Odpowiedz
@melonnyk: @pajratus: Oszczędzić siły i skorzystać z podwózki? No chyba nie. I to wg mnie czasu oszczędzić możesz z 30 minut max w jedną stronę. Konie też za szybko nie pędzą pod górę. Wychodząc na szlak np. na Rysy z reguły to 6-7 rano w Palenicy i to już jest późno. Taxi do Włosienicy jeszcze chyba nie ma. Taki szlak ma to do siebie, że za pierwszym razem
  • Odpowiedz
No to chlopak wyjasnil tluszcze z miasta, brawo! Spalilbym sie ze wstydu gdybym mial wjechac na morskie oko na takim wozie, to juz jest wyzszy stopien niepelnosprawnosci
  • Odpowiedz
@booolooo: ja nie jezdze, bo wole sobie pochodzic, a poza tym szkoda mi hajsu ( ͜͡ʖ ͡€) ale rozumiem, ze istnieja pewne racje usprawiedliwiajace taka jazde, chocby na zdjeciach z wpisu widac, ze na wozie sa osoby starsze. Zeby nie bylo: potepiam ostatnie afery z turystami na MO, ale nie wpadajmy w druga skrajnosc.
  • Odpowiedz
Ludzie weźcie się ogarnijcie. To Som góry, każdy musi iść na piechotę 9km po asfalcie, bo po co niby tam jechał, jak nie chodzić one111!one!1
Nudne jest to podejście asfaltem, po drodze masa ludzi i zero klimatu, widoków też nieszczegolnie dużo w porównaniu do dalszych szlaków. Jak ktoś jedzie na 1 dzień na spacer na MOK, to pewnie się jara, ale jakbyście kilkanaście razy poszli, to by wam bokiem wychodziło pewnie. A
  • Odpowiedz
@melonnyk: dozowac sily unikając wyjścia na morskie oko? ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja bym ogolnie zakazał tych transportów konnych zeby uniknac takich sytuacji jak ostatnio. A jak ktos zostanie i nie da rady to niech śmieciarka przyjedzie. To nie spacer po Wilanowie i kto nie da rady niech sie nie wybiera.
  • Odpowiedz
Myśle ze niektórym z nich szkoda 1,5 godziny (3h w dwie strony ) życia oraz sił na taką zabawę ...


@pajratus: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡
  • Odpowiedz