Wpis z mikrobloga

Mirasy, co te urzędy to ja nie wiem. Sytuacja z dzisiaj gdzie poziom wnerwienia przekracza wszelkie granice. Na początek opiszę sytuację.
Poszedłem rano do UP bo zauważyłem na bip-ie 2 oferty stażów dla logistyków. Pomyślałem sobie (o ja naiwny), że nie dość ,że średnie w zawodzie to jeszcze wyższe to pewnie od razu jeszcze tego samego dnia ogarnę sobie sprawy z pracodawcą itp. itd. Zadowolony czekam do okienka i wtedy dostałem mokrą ścierą po twarzy. Okazuje się, że nie mogę przystąpić do stażu bo przepracowałem miesiąc innej firmie po studiach i nic nie można z tym zrobić. Nie chciałem się kłócić bo zbyt byłem zaskoczony decyzją.

I takie pytanie, da się coś z tym zrobić? bo planuje jutro rano iść rozkręcić imbe w urzędzie bo do jasnej cholery, są ludzie którzy się migają od roboty jak tylko mogą a tych co chcą pracować, zdobywać doświadczenie olewa się i mówi przyjść za miesiąc. Chcesz pracować nawet za marne grosze tylko dla doświadczenia to Ci nie pozwolą.

Żeby nie było, szukam dalej na własną rękę pracy w sektorze TSL, no ale jak tu nie bić takich ludzi?
#staz #urzadpracy #urzad #logistyka #tsl #praca
  • 7
@chefren
Dla zasady pójdę i zrobię imbe. Bo udało mi sie nazwę firmy dorwać i skontaktować się kadrowa. W sumie byli zdziwini że nikt z urzędu nie przychodzi itp teraz już wiedzą dlaczego.
@chefren: @Navenowski: to jest norma, stawiam, że 50% stażów to zwykłe wyłudzenie pieniędzy, taki stażysta często przez te kilka miesięcy stażu pojawi się w firmie kilka razy po podpis a 1000zł co miesiąc wpada na konto