Wpis z mikrobloga

@saakaszi: oszczędność czasu jeśli chodzi o wyszukiwanie rozgrywki. Ta piątka czeka po kilka minut, a gdyby ich zablokować do grania tylko na 5/6 premade to czekaliby całą wieczność
@Queltas: A co mają powiedzieć ludzie którzy grają solo i są wciskani do takich gier i ich drużyna złożona z 6 losowych graczy ma wielokrotnie mniejsze szanse by coś zdziałać przeciwko zespołowi 4-5-6, jeszcze zrozumiałbym coś takiego w szybkiej grze, ale w rywalizacji gdzie są rankingi?
@saakaszi: Skoro ta 6 graczy ma tak łatwo już dawno powinna wyjść ponad twoje ELO. Jeżeli nie wyszli to znaczy, że są jednak ogrywani pomimo tego, że grają w 6. Nie ma co narzekać IMHO.
@Queltas: na przykładzie platyny to jest duża różnica jak grasz 3stack + 3 randomów vs 6stack. 6stack combuje ulty, nie rozbiega się jak #!$%@?. A z randomami to chociażbyś krzyczał 30 razy że masz grava to hanzo #!$%@? swojego ulta w powietrze
@rdy: No nie wiem jak jeszcze męczyłem tą grę to nie widziałem problemu żeby dogadać się na jakieś combo. Pomijając, przypadki kiedy trafi się jakiś troll (chociaż i to się czasem dało wygrać). Co prawda to było w diamencie ale nie spodziewałbym się jakiejś dużej różnicy skillowo między tymi rangami.
@bmLq: w platynie zdarzają sie typy co w sytuacji 1v6 grając dpsem odpalają ulta i giną po 0,23 sekundy. I wcale nie jest ich tak mało