Wpis z mikrobloga

tl:dr
Gówniarz oberwał mi rejestrację i porysował zderzak, złapałem go na gorącym uczynku, pisałem o tym tu

Dałem sobie spokój przez święta, odezwałem się do niego dopiero teraz, zażądałem 300zł za malowanie ale nie chce płacić i jest bezczelny, więc idę jutro zgłosić sprawę, prócz wcześniej wymienionych dowodów mam jeszcze jego przyznanie się do winy w wiadomościach SMS, bystrzacha z niego, jak ktoś chce być wołany plusować

#prawo #wandalizm #auto #motoryzacja
d.....m - tl:dr
Gówniarz oberwał mi rejestrację i porysował zderzak, złapałem go na ...

źródło: comment_QucljdhpyIXHhBpm2GDtHz7dZCIlaGKj.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@r50_: nie wiem a nawet wątpię by było jego, niemniej telefon i rejestracja znacząco zawęża krąg podejrzanych reszta jest w rękach policji, mają odpowiednie narzędzia by go namierzyć jeśli próbowałby się wymigać, telefony są rejestrowane a i wątpie by koledzy go kryli gdy policja przyjedzie do taty na którego zapewne auto jest zarejestrowane
  • Odpowiedz
@SerekWiejski12: no dobra, ale teraz @decorum: ma kombinować jak to zrobić najtaniej i najlepiej samemu? Odstawi samochod do warsztatu i niech mu zrobią, to dzieciaka wina i niech płaci za głupotę. Jak OP bedzie chciał odstawić samochod do ASO to tez ma do tego prawo.
  • Odpowiedz
@SerekWiejski12 tak #!$%@?, jeszcze powinien go przeprosić że zawraca mu głowę, za takie bezmyslne akty wandalizmu na cudzej własności powinni łapki #!$%@?, 300zl to z pocałowaniem rączki i kwiatami dla żony że tylko tyle
  • Odpowiedz
@eaxene: W sumie racja.. ale chodziło mi bardziej o to że jeśli nie są to głębokie rysy a małe ryski to dzieciak niech daje kasę na dobra pastę polerska a @decorum: spoleruje to ręcznie męcząc się 15min zamiast bawić się w aso i tracić czas...
  • Odpowiedz
@decorum: przypominam tylko, że jeśli rodzice szczyla mają ubezpieczone mieszkanie, to prawdopodobnie mają również OC na mieszkańców, w tym na szczeniacki wybryki dzieciaków :)
  • Odpowiedz
@decorum: #!$%@?, od razu się dzwoni na bagiety - wszystkich by spisali, byłaby notatka ze zdarzenia i połowa roboty z głowy. A i gówniarza wzięliby na alkomat i gdyby coś wydmuchał miałby patus ciepło...
  • Odpowiedz