Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie gierki polecacie na switcha na start ? Pytanie wałkowane pewnie 100 razy, ale nie jestem na bierząco z premierami.

Wychaczyłem Switcha Blue/Red za 1150 w pobliskim mediamarkcie (leży im na półce od pół roku więc chcą wypchnąć) i chyba się skuszę.

Na start dorzucę jeszcze Mariana i Zelde (180 mario Media expert i 260 zelda :/).

Coś fajnego jeszcze polecicie ? Ogrywał ktoś Splatoona 2, Xenoblade'a nowego czy Mario Karta żeby podzielić się wrażeniami ? Ewentualnie coś nowego/innego ? :)
#nintendo #switch #mario #splatoon #xenobladechronicles2
  • 10
@miltek: Breath of the Wild, Mario Odyssey i Mario Kart 8 to must have. W Splatoon 2 mam najwięcej godzin ze wszystkich gier na Switcha ale jest kilka osób którym nie podszedł ten typ rozgrywki, Xenoblade to rewelacyjna pozycja dla miłośników jRPG.
@miltek: must have:
xenoblade
mario kart
mario + rabidds

inne dobre:
arms
splatoon
golf story
blossom tales
enter the gungeon
death squared
overcooked
fast rmx
snipperclips
nights of azure 2
wonderboy
shantae
pokken
snake pass
resident evil
must have:

xenoblade


@epi: Z tym, że Xenoblade to must have się nie zgodzę. Mimo, ze to bardzo dobra gra to jest dość specyficzna i nie nadaje się dla każdego w przeciwieństwie do Breath of the Wild, Mario Odyssey i Mario Kart 8 które przypadną do gustu prawie każdemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goomba-pl:
Czy oprócz tego że Mario kart jest świetna grą imprezową/local co-opową to czy to ma jakiś wbudowany system progresu czy odblokowajek ?
Mocnego singla nigdy nie spidziewałem się po tego typu grach, ale fajnir byłoby mieć jakieś cele czy wyzwania :)
Czy oprócz tego że Mario kart jest świetna grą imprezową/local co-opową to czy to ma jakiś wbudowany system progresu czy odblokowajek ?


@miltek: Pojazdy, koła i lotnie odblokowujesz wraz z postępem w grze, zdobycie złotego zestawu to dość sporo roboty.
@miltek: No właśnie nie bardzo. Odblokowujesz nowe części i zdobywasz puchary. Jeśli lubisz takie ścigałki, to rzeczywiscie jest świetne, ale wcale nie nadaje się dla każdego. Bez Zeldy też można żyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miltek:
Ja ostatnio kupiłem Splatoona, odpaliłem multi, nic nie potrafiłem przycelować i się trochę zniechęciłem, ale następnego dnia pograłem trochę w co-opa i Single Playera i już mi się fajnie gra :) Minusem Splatoon jest brak Local Multiplayera :< (To co oni nazywają Local to jest przez LAN a nie na splicie) i niestety często mi się trafiają leaverzy i totalne nooby i jestem MVP w teamie z 6 lvlem xD
@miltek: Update: odblokowałem Rankedy w Splatoon i dużo fajniej się gra, jak ktoś wyjdzie to rankingu nie tracisz, game mody też ciekawsze.
Poza tym przejrzałem eShopa i z ciekawszych tytułów widziałem:
Infinite Minigolf (Sam możesz tworzyć levele i wrzucać do sieci więc zabawa jest nieskończona, grafika też bardzo ładna)
Rayman (Chyba najfajniejsza platformówka dostępna obecnie na Switcha)
widziałem jeszcze grę która bardzo przypominała Anti-Chamber, też się chyba skuszę jak ogram to