Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, bardzo potrzebuję waszej rady. Chcę kupić mężowi na urodziny PlayStation, Xboxa lub coś w tym rodzaju ale zupełnie się na tym nie znam. Czy są jakieś "podmodele" oprócz tego, że ps3, ps4? Co byście polecili? Budżet do 1000. Lubi grać np w strzelanki, gta.
  • 11
  • Odpowiedz
@MarcelinaKr: są generacje xbox360 i ps3 są starsze i już nie wychodzą na nie gry, nowe i wspierane są XBOX ONE,S,X (one najtańszy, X najdroższy) i ps4 oraz ps4pro i bym raczej tego szukał albo ps4 albo X One chociaż 1000 na nówke może nie starczyć
  • Odpowiedz
@MarcelinaKr: oj bardzo. Większość tytułów jest na obie konsole ale są takie które są tylko na ps4 i takie które są tylko na xboxa a konsole się strasznie różnią nawet pady mają kompletnie inne. a na x360 i ps3 już nie wychodzą od z 2-3lat nowe gry
  • Odpowiedz
@MarcelinaKr: ja osobiście bym kupił xboxa X ale to moje zdanie i jakoś zawsze wolałem xboxy z tego co sie orientuje w większości ludzi w polsce bardziej ps4 odpowiada czy to zwykłe czy też pro parametrami aż tak się nie różnią no chyba że xbox X bo on aktualnie jest najlepszy ale też kosztuje 2k ale S też pod względem wydajności jest dobre więc to aż takiej różnicy nie ma
  • Odpowiedz
@zbanowanyzapaste: no fifa i teken i tu się kończy. Sam posiadałem do świąt stara generacje więc wiem co wychodzi i w jakiej ilości coś co jest bardziej rozbudowane niż zamknięte środowisko jak właśnie tekken i fifa nie ma szans na tak starym sprzęcie z powodów technicznych więc nawet nie robią portów
  • Odpowiedz